fbpx
Події
Росіяни нанесли 35 ударів по «Азовсталі», Андрющенко повідомляє про використання антибункерних бомб

У вівторок, 26 квітня пресслужбі полку “Азов” повідомила про 35 авіаударів, які російські окупанти нанесли по “Азовсталі”, є постраждалі серед цивільних людей.

“Тільки за минулу ніч було здійснено 35 авіаударів, в ході яких сталось займання одного із цехів. Та найважливіше – від них постраждали цивільні, що зараз знаходяться під завалами. Військовослужбовці полку «Азов» надають першу медичну допомогу та прикладають всіх зусиль, аби звільнити цивільних з-під завалів”, – йдеться в повідомленні.

Радник мера Маріуполя Петро Андрющенко розповів, що російські окупанти знову завдали бомбового удару по “Азовсталі”, застосувавши антибункерні бомби.

“Чорний дим на Азовсталлю – безумовний наслідок нанесення бомбового удару. Враховуючи, що завод було законсервовано відповідно до технологічних норм, це може бути наслідком застосування надпотужних антибункерних бомб. Варто пам’ятати, що будь-яке металургійне виробництво є об’єктом підвищеної небезпеки і навіть при умови консервації може створювати наднебезпеку для всіх, хто зараз находиться всередині. При будь-якому кольорі диму”, – написав Андрющенко в Фейсбук.

Фото: скрін.

04/26/2022