fbpx

Росіянам не вдалося евакуювати екіпаж з підбитого крейсера “Москва”, – речниця Морської охорони

Після того, як у російський крейсер “Москва” влучили дві ракети “Нептуна”, росіянам попри намагання не вдалося евакуювати свій екіпаж.

Про це розповіла начальниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил охорони та оборони півдня України, капітан 1-го рангу Наталя Гуменюк на брифінгу 15 квітня.

“Влучання призвело до здетонування боєкомплекту і почалась боротьба за живучість. Ми спостерігали за тим, як інші кораблі намагалися надати допомогу, але навіть сили природи були на боці України. Тому що шторм не дозволяв ані провести спокійно рятувальну операцію, ані евакуювати екіпаж. Ураження настільки серйозні, що боєздатність корабля втрачена”, – розповіла речниця

Наталя Гуменюк також додала, що наразі є інформація, що ураження настільки серйозні, що боєздатність корабля втрачена.

Також речниця зазначила, що ураження крейсера “Москва” вдарило не тільки по корабельному складу, це вдарило по імперських амбіціях ворога.

“Звісно, ми всі усвідомлюємо, що нам це не простять. До нас є претензії, є атаки, зокрема, і ракетні удари, які відбулися цієї ночі по півдню України”, – розповіла Наталя Гуменюк.

Нагадаємо, що українські військові поцілили у російський крейсер “Москва”, що погрожував українським захисникам острова Зміїного. В результаті цього крейсер пішов на дно.

Фото: Скріншот з відео UkraineMediaCentre Kyiv, Ютуб

You cannot copy content of this page