fbpx
Події
Росія вбила понад 100 українських спортсменів, – Зеленський

“Із лютого 184 українські спортсмени загинули від дій Росії, а сама вона використовує спорт із пропагандистською метою. Сказав про це під час розмови з президентом Міжнародного олімпійського комітету Томасом Бахом.

А також закликав МОК сприяти відновленню зруйнованої Росією спортивної інфраструктури України. Справедливою відповіддю для країни-терориста може бути лише повна ізоляція на міжнародній арені. Зокрема, це стосується і міжнародних спортивних заходів”, – про це сказав президент Володимир Зеленський під час розмови із президентом Міжнародного олімпійського комітету Томасом Бахом.

Зокрема, серед загиблих: футболіст Петро Гаврилів, борець Євген Слюсаренко, футболіст Олександр Шишков, каратист Олександр Малофєєв, важкоатлет Віталій Морозов, гравці в американський футбол Ярослав Мохонко та Ігор Бойко, тенісист Кирило Васильчишин, регбіст Владислав Горбунов та Артем Бородавка, який займався спортом з літаючим диском.

Нагадуємо, на початку травня в Україні запустили сайт “Ангели спорту” з інформацією про загиблих на війні спортсменів. Сайт створено за сприяння Спортивного комітету України.

You cannot copy content of this page