fbpx
Події
росія тепер проти вступу України до Європейського Союзу

Пропагандистське агентство РИА Новости наводить слова заступник постпреда рф при ООН Дмитра Полянського, як позицію офіційного Кремля щодо членства України не лише в НАТО, але й в Європейському Союзі.

Полянський заявив: “Позиція росії щодо бажання Києва вступити до ЄС змінилася, тепер вона схожа на позицію щодо вступу України до НАТО “.

На питання про те, в якому випадку Росія може застосувати ядерну зброю, Полянський сказав: “Якщо ви загрожуєте ядерній державі, ви повинні враховувати всі варіанти”.

Він також заявив, що як тільки Фінляндія та Швеція стануть членами НАТО і підрозділи альянсу будуть там, «ці території стануть можливою ціллю для військових РФ».

Нагадаємо, що 29 березня після раунду переговорів у Стамбулі помічник президента рф та голова російської делегації Володимир Мединський озвучив, що серед письмових пропозицій Києва в рамках угоди з росією входить формулювання про те, що Москва не буде проти вступу України до Євросоюзу.

“Україна відмовляється від вступу до військових союзів, від розміщення іноземних військових баз, контингентів, проведення військових навчань на території України без згоди держав-гарантів, включаючи Російську Федерацію. Зі свого боку, російська федерація не заперечує прагнення України вступити до Європейського союзу”, — зачитав Мединський пропозицію України.

Тоді це та інші положення “у жодному разі не положення договору, а пропозиції, які ми вважаємо конструктивним кроком до пошуку компромісу”, казав Мединський, пише Українська правда.

Фото: скрін.

05/12/2022