fbpx
Події
росія планує приєднати тимчасово окуповані території на півдні України до Криму, – розвідка

росія розглядає можливість включення захоплених територій півдня України до складу тимчасово окупованого Криму та подальшої інтеграції їх в російський економічний простір.

Про це повідомили у Головному Управлінні розвідки МО України у Телеграмі.

Згідно з інформацією Розвідки, про розробку відповідного плану з терміном щонайменше до 2030 року було оголошено 1 травня радником так званого “глави” Криму з інформаційної політики Олегом Крючковим.

“Одночасно російський окупаційний режим намагається переконати місцеве населення в остаточному встановленні контролю над зайнятими територіями. 1 травня у Генічеську новопризначеним “головою міськради” Андрієм Клочком організовано урочисте підняття прапору рФ. Щоправда, містяни проігнорували “свято” російських окупантів”, – йдеться у повідомленні.

Також у ГУР зазначають, що низка приватних підприємств Ростовської області отримала замовлення на виготовлення печаток і штампів для окупаційних адміністрацій Маріуполя. До переліку установ, які отримають нові “атрибути” входять заклади освіти, лікарні, поліція, РАЦСи та адміністративні установи. Навіть попри те, що більшість із них наразі вщент зруйновані російськими військами.

На замовлених штампах і печатках міститься напис: “россия, республика донбас, Мариуполь, военно-гражданская администрация”.

Окупанти анонсували, що в червні подібні штампи та печатки виготовлятимуться для окупованого Херсону.

Фото: ГУР Телеграм