fbpx
Події
Російський телеканал заявив, що в Україні “голодні люди відбирають хліб у голубів”

Російська телерадіокомпанія “Звезда” на підставі поста якоїсь одеситки в Facebook заявила, що в Україні через голод люди відбирають хліб, яким годують голубів, передає видання “Гордон”

Російський пропагандистський телеканал “Звезда” опублікував новину на підставі повідомлення в Facebook якоїсь одеситки з заголовком, що в Україні “голодні люди відбирають хліб у голубів”.

Одеситка Лада Лаферова опублікувала на своїй сторінці в Facebook фотографії, на яких в метрі від зграї голубів, які їдять хліб, сидить жінка. На наступному кадрі шматочків хліба біля голубів ще більше, а біля жінки стоїть дитина і ще одна дама з пакетом.

За твердженням Лаферовой, на підставі якого російські журналісти роблять висновок про голод в Україні, жінка їсть хліб з землі, який хтось кинув голубам.

“Голодна українка відганяла голубів і хапала шматки хліба, запихаючи їх в рот”, – пише “Звезда”.

При цьому одеситка розповіла, що матір з дитиною, які проходили повз, помітили, як жінка їсть хліб з землі, зупинилися і запропонували їй продукти.

Читайте також: Олена Мозгова відреагувала на скандальні заяви Лободи

“За її словами, країну довели до відчаю, люди голодують і вмирають у злиднях. Ситуацію Лаферова назвала справжнім голодомором і додала, що такого вона ще не бачила”, – цитує російський телеканал.