fbpx

Російський солдат здав нам танк за винагороду! По завершенню війни він отримає 10 тисяч доларів(фото)

Російський окупант Міша приїхав до українських спецпризначенців на танку й здав цю техніку та здався сам.

Про це розповів радник міністра внутрішніх справ, Віктор Андрусів у Facebook.

“Русские сдаются! З технікою. Кілька днів назад я написав, що є новини, які остаточно показують злам російської армії. Зараз можу вже розповісти. Хотів вам відео показати, але спецназівці попросили цього не робити.

Російський солдат здав нам танк за винагороду!

Як це відбувалось. Вже кілька тижнів в Нацполі ідентифікували телефони, якими користуються росіяни. Це українські номери. На ці телефони ми регулярно присилаємо смс як здатись в полон і здати техніку.

Кілька днів назад нам зателефонував “Міша”. Ми передали інформацію про нього до ГУР МО. Йому визначили місце куди під’їхати. Він під’їхав. З дрона переконались, що він сам і це не засада. Після цього спецназівці його затримали. Виявилось, що з екіпажу танку залишився він один, решта втекли додому.

Смисла воювати він не бачив. Додому повернутись не міг, оскільки командир сказав, що розстріляє і спише на бойові втрати. Міша розповів, що їсти практично не залишилось, управління військами хаотичне і практично відсутнє. Деморалізація колосальна.

Що з Мішею? Міша отримав дуже комфортні умови утримання. Він також отримає 10 тисяч доларів по завершенню війни і можливість податись на громадянство. До завершення війни він проживатиме в комфортних умовах з телевізором, телефоном, кухнею і душем.

Так, що “русские сдаются”. Ще й з технікою” – розповів Віктор Андрусів.

Фото зі сторінки Віктора Андрусіва.

You cannot copy content of this page