fbpx

Російський репер обвінчався з українською моделлю (фото)

Росіянин Матвій Мельников, відомий як Мот та учасник лейбла Black Star, обвінчався з українською моделлю Марією Гураль, пише Gazeta.ua/

“Відзначили подію великим святом в ресторані Villa Rotonda, що в елітному котеджному селищі “Довіль”. Кілька сотень гостей, серед яких “побратими” Мота по Black Star, веселилися в прикрашеному квітами декоратором Юлією Shakirova залі. Перед гостями наречена з’явилася у пишній весільній сукні від азербайджанського бренду Humariff, яке потім змінила на вбрання простіше — щоб зручніше було танцювати на танцполі під пісні чоловіка”, – пише pl.com.ua.

Читайте також: Маша Єфросиніна показала свою розкішну маму, від неї важко відірвати погляд

Розписалися Матвій та Марія ще в серпні 2016 року.

“Пропозиція від Матвія було для мене дуже несподіваною. Хоча, не буду приховувати, я цього чекала. Ми полетіли в Таїланд, хотіли насолодитися спілкуванням один з одним. У нас був такий чудовий номер у готелі, що мені не хотілося виходити з нього, але Матвій наполіг, щоб ми поїхали на екскурсію. Ми вирушили на острівець, за словами місцевих, один з найкрасивіших у Таїланді. Коли до відправлення назад залишалося 30 хвилин, Матвій чомусь вирішив, що потрібно пірнути у воду. Я спочатку не хотіла, але він так наполягав, що я вирішила не перечити і пірнула. А коли виринула, побачила перед собою Матвія з палаючими очима, він зізнався в коханні та подарував обручку. Це був той самий момент, коли я – людина, яка на все завжди може дати відповідь, – не могла знайти слів. Я спочатку просто дивилася на нього, ну а потім, звичайно, почалися крики від щастя. Звичайно, я сказала “так”, – розповідала Марія в одному з інтерв’ю виданню peopletalk.ru.

Після весілля Матвій і Марія поїхали в романтичну подорож до Греції. Медовий місяць подружжя триватиме всього кілька днів.

Читайте також: Сергій Бабкін показав раритетне фото із свого весілля

“Медові 4 дні в Греції. Як же тут красиво”, — написала Марія в Instagram.

You cannot copy content of this page