fbpx
Події
Російський історик в прямому ефірі розповів правду про Донбас, змусивши панікувати присутніх (відео)

Російський історик, публіцист, телеведучий і режисер Євген Понасенков влаштував невеликий скандал в прямому ефірі програми на телеканалі НТВ. Він розповів правду про Донбас, чим змусив нервувати і панікувати ведучих та інших присутніх у студії.

Понасенков, зокрема, заявив, що війна почалася через те, що такі росіяни як вже убитий бойовик “Моторола” приїхали воювати в чужу країну проти колись “братнього” народу. Також він визнав, що військову техніку і зброю бойовики на Донбасі отримували за допомогою Росії.

У відповідь на це присутні в залі, в тому числі депутати РФ, почали “лити” звичну пропаганду про те, що нібито перед конфліктом на Донбасі заборонили місцевим жителям говорити російською мовою, про фашизм і навіть про те, що нібито українські військові на Донбасі, незважаючи на велику кількість боєприпасів в Україні, стріляли патронами “американського виробництва”.

Відеоролик цього прямого ефіру, опублікований на YouTube, всього за добу переглянули понад 8 тисяч осіб.

Як відомо, 16 жовтня ввечері в окупованому незаконними збройними формуваннями та російськими військовими був убитий бойовик-росіянин Арсен Павлов на прізвисько “Моторола”. Він вибухнув, коли зайшов у ліфт будівлі, в якому “віджати” собі житло.

Нагадаємо, що, за даними українських спецслужб, на Донбасі знаходиться 5-6 тисяч кадрових російських військових. Присутність військ і військової техніки РФ на сході України вже безліч разів підтверджуючого різноманітними доказами, проте Кремль як і раніше продовжує це спростовувати.

Читайте також: Прямий ефір: озвірілий російський ведучий силою виштовхав українського політолога зі студії (відео)

Джерело.

facebook