fbpx
Події
Російські пропагандисти не завдоволені – 3 травня випустили ракет на 50 млн. дол. аби пів доби не працювали залізниці?

Коли тривожно і «зрада» шкрябає в двері, – є такий універсальний рецепт: просто відкрий останні пости двох російських зрадоносців – стрелкова(гіркіна) або несміяна.

Позавчора був масштабний обстріл країни ракетами, переважно по залізнічній інфраструктурі, ось що сьогодні написав з цього приводу несміян :

«Вчора був нанесений удар «Калібрами» по електропідстанціях української залізниці, щоб зупинити залізничне сполучення і постачання ЗСУ з території Західної і Центральної України.

Всього було випущено 18 ракет. Практична користь від цього удару викликає певні сумніви: попри електровози в України є парк тепловозів десь коло 200 одиниць, що роззосереджені по всій території країни.

Навіть в випадку критичного пошкодження інфраструктури електропостачання перевід сполучень на теплову тягу може відновити рух на всіх напрямках. Тим більше зараз нормальна робота економіки відсутня, тому значна частина потужностей доріг звільнилася. Ось і все, що сталося: через 10 годин після ударів, залізничне відомство України відчиталося про відновлення руху і продовження відновлювальних робіт.

Судячи з усього, поки йде відновлення електротяги, робота транспорту переключилася на теплову тягу. Чого й слід було очікувати. По суті, близько 50 млн. дол., що були випущені вчора по цілях, зупинили рух українських поїздів менше, ніж на пів доби. Е-ефективність».

Фото: скрін.

05/05/2022