fbpx
Перейти до вмісту

Російські окупанти масово втікають із Криму разом із сім’ями, біжать навіть ФСБшники: Наливайченко назвав причини

Народний депутат України Валентин Наливайченко в ефірі загальнонаціонального марафону “Єдині новини” на каналі “Україна 24” прокоментував останні події в Криму та настрої як місцевих мешканців, так і представників окупаційної влади на півострові.

Так, за словами парламентаря, серед російських силовиків, що пербувають в анексованому Криму, посилюються панічні настрої і вони починають тікати разом із сім’ями.

“Яка в Криму зараз так звана влада? Це ті, що переїхали з росії: фсбшники, поліція, вони там роблять вигляд, що вони – влада. Але що бачать кримчани?

Вони бачать переповнені шпиталі з тисячами і тисячами поранених російських військових. Це найбільше деморалізує в тому числі і населення анексованого Криму.

Вони бачать, як окупаційна влада і фсбшники продають нерухомість і вивозять свої сім’ї, тобто починють фактично драпати із Криму”.

За словами Наливайченка, негативні настрої до росії зростають і серед населення.

“По-третє, вони не тільки бачать, але це вже й відчуває кожна сім’я в Криму, що призов в російську армію стає все більш і більш жорстким: все більше забирють, а повертають або пораненими, або взагалі кидають на полі бою.

В Криму так само все відомо, як і у всій росії, що російська армія кидає на полі бою своїх, вони їх навіть не підбирають.

Світ такого ще не бачив і в Криму це також добре розуміють, що коять російські окупанти навіть щодо своїх  військових,” – сказав Валентин Наливайченко.

Фото:QIRIM.News

Позначки:

You cannot copy content of this page