fbpx
Події
Російські окупанти мародерять. Чергові докази від СБУ

Все частіше з’являється відео самих загарбників, які перебувають в українських домівках і крадуть все, що можуть донести, решту просто нищать. Ми вже бачили розбиті машини окупантів з яких вивалюються речі, їжа, техніка.

21 березня Служба безпеки оприлюднює нові докази мародерства російських окупантів в Україні.

“СБУ має безліч доказів, що мародерство серед окупантів набуло таких масштабів, що скоро стане їхньою єдиною метою перебування в Україні”, – інформує пресцентр СБУ.

Загарбники охоче вихваляються родичам про свої “здобутки”. Черговий інтервент на нових перехоплених розмовах каже, що розбагатіти в Україні – не проблема: заходиш у будь-яку квартиру і береш, що хочеш.

Російський військовий телефонує дружині з української SIM-карти, яку “знайшов” разом із мобільним телефоном. Але це не єдиний його трофей. Вихваляється годинником за 40 тисяч, Play Station-4 та 80 тисячами гривень.

Щоби вразити дружину, переводить цю суму в рублі. Правда, за довоєнним курсом. Каже, що це еквівалент 240 тисяч рублів. “Добытчик”, вочевидь, ще не знає, як санкції знецінили їхню валюту, зазначають в СБУ.

Окупант розповідає, що дехто з його “колег” “приїде додому – і закриє іпотеку”.

“Та поки орки фантазують, як витрачатимуть награбоване, українські військові нищать їх на всіх фронтах. І наша перемога зовсім скоро!”, – наголошують в СБУ, передає Новинарня.

Фото – ЦензорНет.