fbpx

російські окупанти допомогли втекти комуністу Симоненку з України ще на початку березня

Лідер забороненої в Україні компартії Петро Симоненко втік із родиною до Білорусі ще на початку березня. Окупанти забезпечили Симоненкові “зелений коридор” для безперешкодного пересування через військові блокпости. 

Російські окупанти допомогли йому втекти.

Петя Симоненко виїхав разом із сім’єю та родичами подружжя на територію Білорусі у період активізації на початку березня 2022 року (орієнтовно в період з 8 по 9 березня) наступальної операції Росії у Бучанському та Макарівському районах Київської області.

Про це повідомляють джерела видання “Обозрєватєль”.

Зазначається, що на той момент затримання Симоненка було неможливим, оскільки він перебував на тимчасово окупованій території.

Безперешкодний виїзд окупованими районами України на територію Білорусі із села Березівка Макарівського району (котеджне містечко “Козирна карта”) йому забезпечувало керівництво Комуністичної партії РБ (фактичний лідер білоруських комуністів, голова ЦВК РБ Карпенка І.В.) та Компартії рф.

Вони забезпечили Симоненкові “зелений коридор” для безперешкодного пересування через військові блокпости підрозділів окупантів”, – йдеться у джерелі.

Фото з відкритих джерел

You cannot copy content of this page