fbpx

Російські компанії вже звільняють працівників – дані дослідження

За даними опитування TalentTech, весна 2022 року виявилася періодом критичних потрясінь для російського бізнесу. За цими даними, кожна п’ята компанія (21%) була змушена скоротити штат співробітників. Третина компаній не виключає ймовірність масових звільнень в найближчий час. 64% роботодавців призупинили найм або повністю, або частково. 30% збираються активніше навчати чи перевчати співробітників.

Опитування проводилося в березні-квітні 2022 року і охопило собою більше 280 компаній малого, середнього і великого бізнесу з різних галузей економіки: починаючи з ІТ, телекомунікацій і банківської справи до виробництва, будівництва, логістики і рітейла. Третина респондентів – компанії зі штатом від тисячі співробітників.

За підсумками 2022 року безробіття в РФ може зрости більш ніж удвічі та перевищити 9% уперше за останні 10 років. За оцінками експертів, у зоні ризику близько 2 млн робочих місць. Такі прогнози “Центру стратегічних розробок” і за його даними поліпшення ситуації очікується тільки в 2023 році, пише Bloomberg.

Фото: ТСН.

05/14/2022

You cannot copy content of this page