fbpx

Російське посольство в Ірландії зіткнулося з нестачею дизельного пального. Компанії відмовляються його постачати, а банк заблокував рахунки

У посольстві росії в Ірландії закінчується дизельне пальне для опалення і гарячого водопостачання, і вони жаліються, що багато ірландських нафтових компаній відмовляються доправляти вантажі, повідомляє Irish Mirror. Центральний Банк Ірландії також заблокував рахунки організації, а інші компанії відмовляються вести з ними справи.

Посольство росії написало листа в МЗС Ірландії з проханням до влади Дубліна втрутитися, враховуючи, що ірландські нафтові компанії відмовляються вести справи з офіційним представництвом одного з найбільших світових виробників пального, повідомляє Digi24.

Посольство росії в Дубліні просить міністерство «втрутитися в справу явної дискримінації», коли постачальник дизельного пального відмовляється від наступних поставок.

Джерело, яке цитує ірландське видання, пише: «Посольство відчуває труднощі, бо ніхто не хоче мати з ними справи через те, що відбувається в Україні. У них проблеми не лише з деякими нафтовими компаніями, але й з банками і багатьма іншими підприємствами».

Згідно джерел Irish Mirror, Банк Ірландії вирішив призупинити роботу рахунків посольства. Схоже, що контракти на технічне обслуговування котельні постачання пального також були ліквідовані деякими компаніями.

Дизельне пальне необхідне для опалення і гарячого водопостачання в приміщенні посольства і в житловому районі дипмісії, написали вони в листі в МЗС Ірландії.

«Посольство перевірило у інших постачальників в районі Дубліна наявність запасів дизельного пального, але всі вони відмовилися співпрацювати. Посольство обмежене в коштах, яких вистачить до кінця тижня», – пише російське посольство.

Також в листі було повідомлено, що росіяни, які живуть в Ірландії, почувають себе в небезпеці та дискримінації через вторгнення в Україну.

Джерело в нафтовій компанії повідомило, що росіяни в «відчаї» і чекають 3000 л мазуту, який має бути доставлений «якомога швидше».

Відповідаючи на питання про ситуації, прем’єр- міністр Ірландії Лео Варадкар сказав: «Я не відчуваю симпатії ні до російського посольства, ні до російської влади». Влада Ірландії перевірить чи потрібно їй втрутитися в відповідності з Віденською конвенцією. Однак, джерело, що цитує видання, каже, що МЗС «не може заставити компанію вести справи з росіянами».

Нагадаємо, що російське посольство було ареною протестів проти вторгнення в Україну, люди неоднократно вимагали вислати посла Юрія Філатова.

Фото: твн.

04/10/2022

You cannot copy content of this page