fbpx
Події
Російська вівчарка перейшла на українську через місяць

Бельгійська вівчарка на прізвисько “Макс”, яку покинули російські війська, коли тікали з Миколаївщини, тепер служить українським військовим.

В 19 Миколаївському полку охорони громадського порядку НГУ розповідають, що собака належала окупантам росгвардії, які захопили одне з сіл Миколаївської області. Під час звільнення території їх розбили українські захисники – всі собаки розбіглися селом і одна з родин прихистила Макса.

– Це бельгійська вівчарка, віком близько трьох років і він у чудовій фізичній формі. Всі базові команди знає. Поки що він розуміє команди тільки на мові окупантів, але заняття з української мови вже розпочались,- розповів кінолог з позивним “Ріддік” за яким закріпили собаку.

5.45 “Защитник” – саме такий напис був на нашийнику камуфляжного кольору російської армії, у якому був знайдений Макс. Як з’ясувалось, дана фірма виготовляє ошийники К9, які в росії використовуються для підрозділів спеціальних собак, – писав миколаївський портал 0512 21 квітня.

А Укрінформ 14 травня сповіщає, що собака вже знає команди українською: «Вівчарка служила у росгвардії, але після розгрому росіян в одному з районів Миколаївської області потрапила до Національної гвардії України. За місяць вона вивчила команди українською та все розуміє — повідомляють у Нацгвардії».

Фото: скрін.

05/14/2022