fbpx

Російська телеведуча Анфіса Чехова знову виходить заміж (фото)

Причому пропозицію руки і серця вона отримала від власного чоловіка і батька свого сина Соломона — Гурама Баблішвілі. Втім, такі пропозиції Анфіса буде отримувати від Гурама тепер регулярно і в робочий час, повідомляє 7days.

Анфіса і Гурам стали ведучими нового реаліті-каналу «Ю». У його рамках подружжя буде відвідувати різні міста і розповідати про їхні звичаї. І кожен раз Баблішвілі робитиме дружині пропозицію руки і серця в традиціях тих місць, які вони відвідають.

Читайте також:   Весілля, а наречений плаче. Ролик за два дні переглянули понад 232 тисяч разів (відео)

У першому випуску подружжя відвідає рідну для Гурама Грузію. До речі, закохані давно замислюються про переїзд в цю країну. «Гурам давно вмовляє мене переїхати до Грузії або придбати там житло, – зізнається Анфіса. — І коли нам запропонували взяти участь у цьому реаліті, чоловік сказав: «Ура! Нарешті я покажу тобі Грузію».

І ось Чеховій належить спробувати себе в ролі справжньої грузинської дружини: вона навчиться танцювати національний танець, крутити хінкалі, варити місцеву кава, ткати килим і правильно розвішувати білизну на вулиці.

чехова на базарі

Джерело.

You cannot copy content of this page