fbpx

Російська пропаганда зробила з неї символ і зварганила пам’ятник, а російські війська зруйнували хату. Де зараз сама «Бабця з червоним прапором» – читайте в статті

Ця історія почалася в селі на Харківщині: Анна Іванова вийшла з прапором СРСР до українських військових, прийнявши їх за російську армію.

І тут російська пропаганда розкрутилася наповну: мовляв, кожен українець мріє возз’єднатися з росією, як ця мила бабуся з села Дмитрівка на Київщині. Але втекла вона з сином в росію, коли в село зайшли українські військові. Бабусі поставили пам’ятник, малюють графіті і роблять сюжети.

Співробітники Центру стратегічних комунікацій відшукали жінку з чоловіком в Харкові в лікарні, а онук поїхав до Польщі.

Анна Іванівна пояснює, що вийшла з червоним прапором до, як вона думала, російських військових, щоб вони «не громили Україну». Через те, що її мотиви перекрутили, вона тепер відчуває себе «зрадницею».

Військові закликають не зневажати стареньку. «Тепер, коли від росіян Анна Іванівна отримала міну на подвір’я, а від українців допомогу, її онук рятується в Польщі, коли вона дізналася про Бучу та все інше, вона закинула той червоний прапор подалі», – каже комвзводу з псевдо «Кадет».

Фото: Центр стратегічних комунікацій.

05/06/2022

You cannot copy content of this page