fbpx

Романтичні стосунки: які знаки Зодіаку завершать їх у середині серпня

Козеріг

Давно не ладналися стосунки з коханим у представників цього сузір’я. Козероги не могли зрозуміти, який у них статус, як вони самі ставляться до того, з ким будують стосунки чи навіть ділять дах над головою.

У серпні 2022 року все ускладниться ще більше. Козероги почнуть сваритися з приводу і без такого з коханим, висуватимуть претензії, вказуватимуть партнерові помилки. Той терпітиме, але рівно до середини місяця.

В цей час Козерогам буде сказано, що терпіти їх більше немає бажання, що їм варто подумати, щоб піти і не отруювати нікому життя.

Близнюки

Представники цього зодіакального сузір’я дуже давно перебувають у парі. Оскільки вони є мінливими натурами, що люблять різноманітність, такий стан справ давно вже набрид.

Близнюки у серпні вирішать знову змінити своє життя, залишити позаду минуле. Про це вони прямо скажуть партнеру в середині зазначеного періоду, після чого просто підуть, не слухатимуть жодних умовлянь.

Вчинять Близнюки жорстоко, але чесно, що для них, до речі, є досягненням.

Скорпіони

Самотні люди цього знаку весь цей місяць житимуть спокійно.

А ось ті Скорпіони, які мають другу половинку, активно діятимуть. Вони вирішать, що стосунки зжили себе, що вони набридли, що не варто більше їх терпіти.

Останнього представники знаку і не робитимуть. Скорпіони ініціюють розрив, пославшись на те, що хочуть свободи, після чого залишать партнера. Тому такий вчинок змусить довго і сильно страждати.

You cannot copy content of this page