Події
Ромам Лощинівки завтра з 9 ранку дадуть можливість зібрати речі і виїхати, – голова РДА

В самому селі створять будинок шерифа і виділять окремого дільничного.

У Лощинівці Одеської області між владою, ромами та місцевою громадою була досягнута домовленість, що завтра вранці роми покинув село. Про це в ефірі “112 Україна” повідомила голова Ізмаїльської райдержадміністрації Валентина Стойкова.

“Досягнута домовленість, що тим ромам, які проживали в Лощинівці, завтра з 9:00 ранку буде дана можливість мирно забрати свої речі і виїхати з села”, – повідомила Стойкова.

Вона зазначила, що у ромської громади візьмуть контактні дані людей, з якими буде зв’язуватися для підтримки правопорядку з їх боку.

“Друге, враховуючи, що ми віддаємо собі звіт в тому, що ці роми далеко не заїдуть, вони осядуть в Ізмаїльському районі, досягнута домовленість, що вони дадуть нам перелік контактних осіб, з якими ми зможемо говорити з ромської стороною щодо дотримання ними порядку”, – повідомили в РДА.

Читайте також: Конфлікт в Одесі переріс у масову бійку: з’явилося відео

Також в с. Лощинівка буде укріплені заходи охорони правопорядку.

“Також ми з лощинівцями обговорювали зміцнення тієї народної дружини, яка у них є, створення будинку шерифа і закріплення за ними одного дільничного. Тому що зараз на 3 села – один дільничний, звичайно, він не може забезпечити правопорядок”, – говорить Стойкова.

Як повідомлялося, поліція погодилася виселити циган з с. Лощинівка на вимогу місцевої громади.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook