fbpx
Події
Роки йшли, шанувальники змінювалися, але перші два виявилися найбільш стійкими і найвірнішими — обоє вже не перший рік боролися за її серце. А Аліна не могла вибрати — їй подобалися обидва

Аліна розбила чимало чоловічих сердець. Перші залицяльники у неї з’явилися ще в дитячому садочку — один посипав піском, а другий проганяв першого і повиривав усі квіти з клумб. Квіти Аліна викидала, але в іншому була прихильною до обох претендентів на її серце.

Роки йшли, шанувальники змінювалися, але перші два виявилися найбільш стійкими і найвірнішими — обоє вже не перший рік боролися за її серце. А Аліна не могла вибрати — їй подобалися обидва.

Сашко став поліцейським — це у нього на роду було написано, у нього батько був полковником. Хлопець був високим з правильними рисами обличчя, продовжував носити їй цілі оберемки квітів і водив у кіно. Він був хорошим і надійний, з ним вона жила б, як у Христа за пазухою.

А от Едуард виріс справжнісіньким розбишакою. Якщо б застав її з іншим, він би відважив їй ляща, а наступного дня валявся би в ногах з черговим діамантом і путівкою на південь. З ним життя було б яскравим, але, швидше за все коротким — або він би її в кінці кінців відправив на той світ, або вороги його.

Так і жила вона — нікому з них не кажучи ні так, ні ні. І якщо б вони ці питання поставили руба, вона б їм відповіла:

— Хлопці, домовляйтеся самі. Ви обоє для мене дорогі, тому вийду заміж за переможця.

— Ти нам що, дуель організувати пропонуєш, — з ентузіазмом запитав Едуард.

— От бовдур, — сказав на це Сашко, — тоді переможець піде не під вінець, а за ґрати.

— Ну а що ж тоді?

— Ну це ви вже самі вирішуйте, — безтурботно повідомила Аліна і вирушила з подружками на пляж.

І Саша, і Едуард думали кілька днів. Сашко наважився першим.

— Слухай, — запропонував він, — давай я буду до кінця своїх, ну або твоїх днів закривати очі на всі твої темні справи, а ти натомість відчепишся від Аліни.

Едуард навіть не роздумуючи відповів відмовою. Пішов Сашко думати далі, але йому більше нічого хорошого на думку не спало. І тут прийшов до нього Едуард з пропозицією:

— А що якщо я здамся з повинною, а ти у відповідь назавжди забуваєш про Аліну.

— Та ж я тебе все одно спіймаю!

— Е ні, Сашко, не спіймаєш. У мене все шито й крито, ти ж знаєш. А так тобі погони світять. І зауваж — не з таткової легкої руки, а за особисті заслуги.

Саша задумався. Невже Едуард такий наївний? Сашко ж таким чином двох зайців вполює — і погони отримає, і Аліну. Одна справа романтичний ореол Боні в Клайда і відпустка на Кіпрі, а зовсім інша — носити передачі. І вирішив він погодитися.

Едуард свого слова дотримав — прийшов з повинною і отримав 7 років. Сашко вже підшукував кафе для весілля, але не все так сталося, як гадалося: Аліна раптом йому заявила, що зробила свій вибір. Вона виходить заміж за Едуарда — ну і що ж тут такого, у в’язниці теж можна розписатися.

Сашко дивувався. Як же ж так? Хлопець чудово розумів, що слово своє треба тримати. Але ж він сподівався, що Аліна сама до нього прийде, бо навіщо їй чоловік з-за гратів.

Аліна ж йому на це відповіла:

— Бачиш, як він мене любить — від улюбленої справи відмовився, став на праведний шлях. Ну не можу ж я людину в такій ситуації кинути.

Про їхню домовленість Аліна нічого не знала, а розповідати їй все, як є — не чоловіча то справа. Так Сашко і попрощався зі своїм першим коханням. Однак, нові погони таки отримав.

А Аліна вийшла заміж за Едуарда. І навіть двох дітей йому подарувала. Другого він вже сам зустрічав, бо його достроково відпустили за зразкову поведінку.

Фото ілюстративне.