fbpx
Події
Родина не може домогтися бодай якогось покарання за відірване вухо власної доньки (відео)

У Кривому Розі сусідський пес покусав 7-річну дитину так, що майже відірвав їй вухо.

Дівчинка перенесла кілька операцій, батьки неодноразово звертались у поліцію, але за два роки власників собаки так і не покарали, а сама вівчарка досі бігає, де їй заманеться.

Восени 2014 року сусідський хлопець відкрив хвіртку і не прив’язаний пес вистрибнув на вулицю, де накинувся на дівчину.

“Вона настрибнула, я впала на спину. Мені стало дуже страшно, і я руками закрила обличчя. Вона почала з правого вуха, я ще пам’ятаю, казала: Тайсон, фу, фу! А він продовжував”, – пригадує покусана собакою Софія Кошарова.

Потім була втрата свідомості, швидка, багатогодинна операція. Лікарі сказали, що дівчинці пощастило, що собака не дістався до обличчя. Власники тварини навіть не вибачились.

“Навіть не прийшов він, не сказав пробач – це більше за все прикро”, – каже дівчинка. Сусіди ж говорити і бачитися з постраждалою не хочуть, а коли бодай щось кажуть, то нарікають на саму постраждалу – мовляв, вона спровокувала собаку.

“Чоловіка мого посадити хоче? Не вийде: господарка собаки я! А у мене двоє неповнолітніх дітей”, – каже жінка власника собаки. У поліції кримінальне провадження порушували двічі, та хоча факт нападу встановлений, закон не передбачає покарання для власника.

Примусово забрати собаку теж не можуть, хоча вона й далі бігає вулицями без намордника та супроводу.

Соні мати так і не змогла пояснити, чому собака, що скалічив її, досі на волі. У дівчинки постійно болить пошматоване вушко, а щойно почує гавкіт – її охоплює паніка.

На власників пса родина позиватиметься до суду. І якщо не доб’ється покарання, то хоча б змусить позбутися собаки, щоб донька нарешті змогла без остраху вийти з двору на вулицю, додає ТСН.
Читайте також:ЯКЩО У ВАС Є ЦЯ ЛІНІЯ НА РУЦІ, ТО ВАМ ДІЙСНО ПОЩАСТИЛО: І ОСЬ ЧОМУ

Джерело.

facebook