fbpx
Події
Родичам загиблих на Львівщині шахтарів виплатять по півмільйона гривень (відео)

Родинам загиблих на Львівщині гірників виплатять по 500 тисяч гривень. Окрім того, їм належить компенсація 160 тисяч гривень з Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві. Про це на брифінгу 2 березня на шахті розповів Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Ми ніяк не можемо повернути втрату. Однак ми приймемо рішення про те, щоб виділити кожній родині по півмільйона гривень», – зазначив прем’єр-міністр.

Також родичам виплатять по 160 тисяч гривень компенсації, повідомляє Укрінформ з посиланням на міністра соціальної політики Андрія Реву.

«Сім’ям загиблих повинно бути виплачено 160 тисяч гривень або 100 прожиткових мінімумів. Станом на 1 січня 2017 року для працездатних осіб встановлений він 1600 гривень. Виходить 160 тисяч на кожну родину. І 32 тисячі гривень або 20 прожиткових мінімумів на кожного утриманця в цій сім’ї», – пояснив Рева. Відповідні виплати виплатять з Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

За словами Гройсмана, на індивідуальні засоби захисту шахтарів держава додатково виділить 200 млн грн.

Нагадаємо, 2 березня о 12:46 стався вибух на шахті № 10 «Степова» ВАТ «Львіввугілля». Внаслідок вибуху загинули восьмеро шахтарів. Наймолодшому з них було 19 років, найстаршому – 42. Ще 19 з опіками госпіталізовані в лікарні, четверьох вже перевезли у медзаклади Львова.

Читайте також: Опубліковано відео з місця трагедії на львівській шахті “Степова” (відео)

Джерело.