fbpx
Дозвілля
Робочі відповіли Шнурову кліпом: У Челнах – пахати

Російські робітники з міста Набережні Челни зняли відповідь на хіт гурту Ленинград “У Пітері – пити”. Кліп ентузіастів присвячений темі престижу робітничих професій і називається “У Пітері – пити, в Челнах – орати(пахати)”, передають РІА Новини .

За сюжетом менеджер компанії в Набережних Челнах після конфлікту з начальником знімає стрес алкоголем і влаштовується на завод разом з трьома молодими людьми, які ще не знайшли себе в житті. Один з них – випускник вузу, інший – аніматор в костюмі ляльки з “Смішариків”, а третя – дівчина-модель.

Шнуровскім “нюхати”, “стирчати” і “пити” робочі протиставили “У Сургуті – бурити, в Магнітці – варити, здоровими бути – в Пітері не тільки пити”.

Один з виконавців пісні, Артур Муллахметов, зазначив, що його команда вирішила протиставити ідеї “пити” іншу.

“Народилася ідея закликати людей не пити – для цього багато розуму не треба, а працювати. Всі тільки вміють скаржитися на життя, на державу, а працювати нікому”, – зазначив він.

За його словами, на створення пісні – починаючи зі слів, і закінчуючи сценарієм – пішло трохи більше двох тижнів. А зйомки тривали менше двох діб.

Читайте також: ВЛАДА САНКТ-ПЕТЕРБУРГА ПОДЯКУВАЛИ ГРУПІ ЛЕНІНГРАД ЗА ЇХ НОВУ ПІСНЮ

Джерело.