fbpx

Робітники в заложниках у бізнесмена

Сьогодні в місті Чортків Тернопільської області сталася надзвичайна ситуація. Близько полудня місцевий житель взяв у заручники чотирьох чоловіків – жителів Чортківського району.

«За попередньою інформацією, два підприємця райцентру ведуть війну за територію і прилегле до неї будівлю. Справа дійшла до суду, який повинен був визначити право власності саме сьогодні, в п’ятницю, 24 червня », – повідомляє тернопільська поліція.

Читайте також: У США батько намагався оживити забуте на сонці немовля, засунувши в морозилку

Однак, один з бізнесменів, не дочекавшись рішення Феміди, взяв свою гвинтівку і прийшов зі зброєю на «спірну» територію. В той момент робітники на цій ділянці демонтували будівлю. Озброєний чоловік всіх звідти вигнав, залишивши в заручниках чотирьох чоловіків. Згодом трьох заручників він відпустив, а одного залишив у себе.

Зрештою «терорист» висунув окремі вимоги, серед яких – приїзд журналістів і чиновників з області прямо на місце події. Коли це виконали, то бізнесмен заявив про свою позицію телевізійникам, вистрілив два рази в повітря і віддав зброю заручника.

Чоловіка відразу затримали поліцейські. Зараз вирішується питання про відкриття кримінального провадження – «захоплення заручників». Триває слідство.

Джерело.

You cannot copy content of this page