fbpx
Перейти до вмісту

Різдвяна молитва за ваш шлюб запросить Бога туди, де Він найбільше потрібен

Небесний Батьку,

Дякую Тобі за подарунок, який Ти дав мені в моїй дружині (моєму чоловікові). Мій погляд так часто затуманений її помилками і слабкостями, що я забуваю цінувати її за те, якою вона є. Прости мене за те, що сприймаю її як належне. Ти довірив мені піклуватися про серце моєї половинки так, як це не може ніхто інший. Дякую Тобі за таку честь. Наповни мене знову Твоєю любов’ю до моєї дружини (чоловіка).

Прошу Тебе, благослови мене особливою здатністю бачити мою дружину (мого чоловіка) так, як Ти бачиш її. Допоможи мені цінувати її, як Ти. Прости мене за спроби перетворити свою половинку на таку людину, якою хочу бачити її. Допоможи мені бачити ту роботу, яку Ти виконуєш у її житті, і підтримувати це, наскільки мені під силу. Допоможи мені радіти кожному крокові, який робить моя половинка до того, щоб стати такою людиною, якою Ти її створив.

Дай мені розуміння і відкрите серце, щоб по-справжньому чути те, що хоче сказати мені моя дружина (мій чоловік). Дай мені сміливість і мудрість проходити складні розмови і завжди прагнути до того, що краще не для мене, а для нашого шлюбу.

Допоможи мені сприймати розчарування і конфлікти між нами як можливість для кращого пізнання свого характеру і попросити Тебе виправити в ньому все необхідне. Покажи мені, яким я повинен бути в цей період наших стосунків. Допоможи мені змінюватися, щоб бути таким, як повинен бути для своєї дружини (чоловіка). Використовуй мене в житті моєї дружини, як Ти хочеш. Прошу, нехай Святий Дух має абсолютний вплив на моє серце і серце моєї дружини.

Дорогий Господи, оточи наш шлюб Твоїм божественним захистом від усього, що хоче зробити ворог, щоб роз’єднати нас. Зруйнуй стіни між нами і покажи мені, що я можу зробити, щоб сприяти цьому. Поглиблювати близькість між нами. Допоможи нам наблизитися один до одного і водночас до Тебе.

Прошу Тебе виконати ту мету, яка є у Тебе для нашої сім’ї. Зціли нас там, де ми потребуємо зцілення. Зміни нас у тому, в чому потребуємо змін. Наповни наш шлюб Твоєю божественною присутністю, миром і радістю.

Амінь!

Позначки:

You cannot copy content of this page