fbpx
Перейти до вмісту

Рік не вдасться: страви, яких не повинно бути на вашому новорічному столі у 2023 році

Незабаром настане рік Кролика. Як виявилося, догодити цій милій тварині зовсім не просто.

Отже, які страви не варто ставити на святковий стіл у святкову ніч, щоби не розгнівати символ Нового року?

Зайчатина та кролятина

Найсуворіше заборонено готувати цього Нового року страви із символів свята. Це злякає успіх і приверне в життя проблеми. Не варто перевіряти китайське повір’я, тому відмовтеся від таких страв у своєму новорічному меню.

Чим замінити? Подайте гостям кулінарний шедевр з птиці або риби. Це дуже смачні страви, які досить ситні та калорійні. Повірте, Чорний Водяний Кролик точно не образиться.

Яловичина та свинина
Не потрібно готувати страви, використовуючи яловичу вирізку або порося. Символ року вважається вегетаріанцем, тож «м’ясні» тарілки будуть недоречними.

Чим замінити? Приготуйте «чоловічі» салати, використовуючи ці продукти, придумайте з них оригінальні закуски. Додайте в кулінарні шедеври максимум овочів та зелені, тому що кролик буде за це вдячний.

Також користуйтеся морквою, адже це улюблені ласощі кожного зайця. Символ року подарує вам удачу та успіх у житті за таку турботу.

Жирні страви
На новорічному столі у 2023 році мають бути присутніми легкі страви, інгредієнти яких легко засвоюються в організмі. Чорні Кролики не об’їдаються до втрати пульсу, оскільки їм потрібно швидко уникати хижаків.

Чим замінити? Замініть майонези в салатах олією, яка вважається найлегшою заправкою. Замініть ковбасні нарізки на різні морепродукти, адже вони принесуть організму набагато більше користі.

Кулінарні шедеври з кров’ю
Відмовтеся від кров’яної ковбаси, а також стейків із кров’ю. Ці страви можна вживати всі наступні новорічні канікули, але не в святкову ніч. Частування з кров’ю налякають кролика, тому успіх не повернеться до вас обличчям у новому році.

Як ви бачите, у рік Чорного Водяного Кролика є деякі заборони щодо меню. Дотримуйтесь їх, оскільки це ваша можливість залучити до свого життя щастя та успіх!

Позначки:

You cannot copy content of this page