fbpx

Рідна сестра Жанни Фріске перейнялась oнкoзахвoрюванням (фото)

Рідна сестра популярної співачки Жанни Фріске Наталя перейнялася проблемою швидкого поширення раку грудей серед жінок. У своєму мікроблозі дівчина розповіла про цю страшну хворобу і пояснила, як з нею боротися, поки не пізно.

Як відомо, екс-солістка “Блестящих” Жанна Фріске, померла від раку мозку. Її молодша сестра Наталя не з чуток знає, як важко і страшно лікуватися від oнкoлогії. Тут кожна секунда на рахунку. Надію на порятунок дає своєчасна діагностика.

Наталя в Instagram закликала жінок з усією відповідальністю підійти до цієї хвороби XXI століття. “Дорогі дівчата, в моїй улюбленій клініці @ cidk.ru весь травень діє акція # ЦІДК_РОЗОВАЯ_ЛЕНТА (разом проти захворювань грудей), коли можна абсолютно безкоштовно зробити УЗД молочних залоз”, – повідомила артистка, теж якийсь час виступала в групі “Блестящие” слідом за Жанною.

За словами Фріске-молодшої, взяти участь в акції, спрямованої на боротьбу з раком , може кожна дівчина, яка розмістить в мікроблозі своє фото з рожевою стрічкою під зазначеним вище хештегом. Жінки, які зробили в травні мамопластику, по акції отримують можливість пройти три процедури УЗД-діагностики молочних залоз протягом року після операції.

Наталя підкреслила, що рак молочної залози – найпоширеніша причина смертності від oнкoлогічних захворювань серед жінок. Але є хороша новина: цей вид раку добре лікується.

“У Росії з новоутвореннями молочних залоз стикається більше 60 000 жінок, і 40% випадків захворювання завершуються летальним результатом. Тепер розумієте, чому так важливо дбати про здоров’я і регулярно обстежуватися у фахівців 😏”, – зазначила Фріске-молодша.

У погану екологію сучасного світу не можна недооцінювати проблему. “Всім без винятку жінкам потрібно взяти за правило: з 18 до 40 років, навіть якщо не турбують жодні симптоми, необхідно раз на рік звертатися до фахівця і проходити ультразвукове дослідження молочних залоз”, – заявила Наталія.

Читайте також:ПРИТЧА ПРО ЖИТТЯ: МОРКВА, ЯЙЦЕ І КАВА

Дорогие девушки, в моей любимой клинике @cidk.ru весь май действует акция #ЦИДК_РОЗОВАЯ_ЛЕНТА (вместе против заболеваний груди), когда можно совершенно бесплатно сделать УЗИ молочных желёз. Хорошие новости! Принять участие в акции может каждая девушка. 1. В течение мая разместите в Instagram репост фото с хэштегом #ЦИДК_РОЗОВАЯ_ЛЕНТА или сделайте собственное фото с розовой лентой (её можно получить в #CIDK) расскажите, почему так важно регулярно проходить диагностику груди, поставьте хэштег #CIDK_angel и не забудьте отметить в посте подруг и близких! 2. Все, кто сделал в мае маммопластику в @cidk.ru @top_secret_cidk, получают возможность пройти целых 3 процедуры УЗ-диагностики молочных желёз в #ЦИДК в течении года после операции. 3. Любой желающий может поддержать акцию, приобретая косметическое средство в @cidk_boutique! Для этого необходимо заполнить квиток, оставить ФИО и номер телефона. В конце месяца будут разыграны 20 подарков из бутика. ☝🏼Вы знали, что рак молочной железы – самая распространенная причина смертности от онкологических заболеваний среди женщин и одновременно самый излечимый вид рака. В России с новообразованиями молочных желез сталкивается более 60 000 женщин, и 40% случаев заболевания завершаются летальным исходом. Теперь понимаете, почему так важно заботиться о здоровье и регулярно обследоваться у специалистов 😏 Всем без исключения женщинам нужно взять за правило: с 18 до 40 лет, даже если не беспокоят никакие симптомы, необходимо раз в год обращаться к специалисту и проходить ультразвуковое исследование молочных желез. #цидк

Допис, поширений Natalia Friske (@friske_natalia)

Джерело.

You cannot copy content of this page