fbpx

Ревнивого 70-річного гуцула, який розстріляв свою коханку, довелося ловити по горах зі службовим собакою

Бригада швидкої медичної допомоги доставила на приймальний покій Надвірнянської центральної районної лікарні 54-річну жінку з вогнепальним пораненням голови.

Медики прооперували пацієнтку, а працівники поліції почали з’ясовувати, за яких обставин вона отримала поранення. Стало відомо, що жінка проживає із співмешканцем, який старший від неї майже на двадцять років.

Вочевидь, ця різниця у віці не сприяє сімейному клімату, бо, кажуть, що чоловік ревнує значно молодшу співжительку, через що між ними стаються конфлікти. В помешканні спалахнула чергова сварка. Господар вийняв з-під ліжка мисливську рушницю й вистрелив у жінку. Заряд потрапив їй у праву половину обличчя.

Читайте також:НЕАДЕКВАТНИЙ ЧОЛОВІК В ПОРИВІ ГНІВУ ВБИВ ПОДРУЖЖЯ І ПОРАНИВ ЇХ ДВОХ ДІТЕЙ

На щастя, підбігли рідні й вирвали рушницю з рук ревнивого гуцула. Він утік, правоохоронці шукали його зі службовим псом. Зрештою, зловмисника затримали. Його звинувачують у навмисному вбивстві, вирішується питання про міру запобіжного заходу.

У кримінальному провадженні призначено судово-медичні, судово-імунологічні та криміналістичні експертизи. Виявилося, що чоловік не мав дозволу на зберігання мисливської зброї. Щодо пораненої ним жінки, то вона перебуває в обласній лікарні. Медики вважають, що загрози її життю нема.

Джерело.

You cannot copy content of this page