fbpx

Ретроградна Венера з 23 липня по 3 вересня 2023 року: негативні наслідки для Знаків Зодіаку

Ретроградна Венера з 23 липня по 3 вересня 2023 року: негативні наслідки для Знаків Зодіаку

Венера — планета, яка керує потужними енергетичними потоками, що відповідають за наші з вами фізичні сили, настрій та сферу кохання. З 23 липня по 3 вересня ця планета рухатиметься у зворотному напрямку.

Астрологи розповіли, чим це загрожує.

Овен

Овни під впливом ретроградної Венери можуть стати жадібнішими. Йдеться тут не лише про гроші, а й про особистий час, який їм, швидше за все, шкода витрачатиме на інших людей. Астрологи наполегливо рекомендують залишатися чуйними у міру можливостей, оскільки зараз багатьом людям потрібна підтримка. Прохання про допомогу для багатьох близьких виявляться вимушеним заходом, а не спробою перекласти на Овнів відповідальність.

Телець

У Тельців очікується різкий спад енергетики та сил, причому вже з 23 липня – з першого дня ретро-венери.

Енергетичні запаси швидко збідніють, що призведе Тельців до апатії і відчуття того, що вони не можуть ніяк впливати на навколишній світ. Зрозуміло, це негаразд. Просто наприкінці липня та в серпні це буде майже не помітно. Фізичні сили будуть на нулі у багатьох представників Знаку. Тому астрологи радять їм не перенавантажувати себе фізичною роботою.

Близнюки

Бажання робити щось нове, цікаве та важливе у Близнюків, швидше за все, пропаде, але не повністю. Їм необхідно продовжувати чогось прагнути, але не поспішати. Наприкінці липня й у серпні людям даного

Знака треба дуже обережно витрачати енергію. У суперечках та у складних життєвих ситуаціях важливо користуватися дипломатією, а не агресією та наполегливістю.

Рак

Ракам через слабку Венеру дістанеться більше, ніж багатьом іншим знакам Зодіаку. Вони можуть відчути найсильніший відтік сил, причому вже першого дня ретро-венери. Для цих людей у занепаді будуть і кохання, і здоров’я.

Щоб зберегти нормальні стосунки з близькими та другою половинкою, астрологи радять навчитися слухати.

Можлива раптова втрата сил і енергії під час трудових буднів. Ракам потрібно більше відпочивати і менше піддавати себе випробуванням на міцність.

Лев

Левам слід стежити за здоров’ям. Найперше астрологи рекомендують їм стежити за настроєм і за режимом.

Важливо лягати і вставати вчасно, а також намагатися боротися зі шкідливими звичками. Необхідно робити все можливе для того, щоб самопочуття залишалося добрим і стабільним. Якщо є якісь скарги, потрібно терміново здатися лікарю, не відкладаючи у далеку скриньку питання, пов’язані зі здоров’ям.

Діва

Дівам Венера принесе деякі проблеми у фінансовій сфері. Через знижену продуктивність труднощі спостерігатимуться насамперед у тих, хто працює фізично. Ті Діви, які зайняті в інтелектуальній чи креативній сфері, не відчують сильного зниження продуктивності багато в чому завдяки сильному Меркурію.

Дівам потрібно бути обережнішими у спілкуванні з оточуючими, оскільки люди можуть стати менш поступливими.

Терези

Терезам доведеться зіткнутися зі сварками та негативом у спілкуванні з людьми. Щоб мінімізувати труднощі в комунікації, важливо самим бути поступливішими і менш вимогливими. У відносинах і в дружбі потрібно цуратися надмірностей. Надмірно багато спілкування може зробити так, що Терези перегорять. Якщо спілкування буде мало, можуть розпочатися душевні страждання та переживання.

Скорпіон

Скорпіонів ретроградна Венера може зробити більш жадібними та ревнивими. Це буде дуже небезпечний час, коли потрібно боротися з егоїзмом і скупістю, зневірою і схильністю до власництва. В іншому випадку в житті Скорпіонів з’явиться дуже багато негараздів різного штибу, у яких будуть неприємні і довготривалі наслідки.

Стрілець

Стрільцям буде дуже важко залишатися активними фізично. Поки Венера ретроградна, їм варто частіше і скрупульозніше підходити до планування справ і якомога рідше ризикувати. Астрологи радять більш вдумливо вирішувати важливі завдання і не намагатися виходити за межі дозволеного. Ризики та авантюри можуть дуже дорого коштувати, а помилки, допущені в серпні, можуть мати вкрай довготривалий ефект.

Козеріг

Козероги з Венерою у досить тісному зв’язку, тому ретроградність даної планети негативно позначиться на настрої та фізичних кондиціях людей цього Земного Знака. Їхнє бажання працювати і саморозвиватися пропаде, але не відразу і не у всіх. Щоб цього не сталося, важливо пам’ятати, що немає нічого гіршого, ніж сумніви. Якщо хочеться щось нове, краще спочатку двічі подумати. Консерватизм Козерогів може зіграти їм на руку.

Водолій

Водолії в період ретроградної Венери не зможуть нормально виходити за межі звичного. Вони частіше допускатимуть помилки, гірше йдуть на контакт з людьми. Комусь вдасться обійти це стороною, але це стане можливим лише в тому випадку, якщо не поспішати з висновками і не вважати, що джерелом проблем є інші люди. Водоліям зараз просто необхідно навчитися приймати власні недоліки.

Риби

У Риб може зникнути бажання дбати про близький їхніх людей, а також допомагати своїм друзям, колегам.

Більшість думок може бути спрямована на зміцнення своїх позицій у роботі та бізнесі, але такий підхід матиме свої явні недоліки. Людям знадобиться турбота, любов і увага, тому ті Риби, які зможуть дати це оточуючим, зможуть зберегти позиції і навіть зміцнити їх.

You cannot copy content of this page