fbpx
Події
Ресторатор Ектор Хіменес-Браво назвав найстрашнішу зброю України

Відомий український телеведучий колумбійського походження, суддя проєкту “МастерШеф” на СТБ, ресторатор Ектор Хіменес-Браво 30 березня в Instagram назвав категорію українських воїнів, яка “зачаровує молодих бійців”.

Найстрашніша зброя України (за словами українського молодого воїна ЗСУ). Одночасно спойлер. не біологічна (яке вигадала російське ТБ)

То що це?

Зазвичай, в армії служать молоді хлопці. Вони воюють із драйвом, адреналіном, дещо артистично. Для них це емоції на все життя. Вони горять та рвуть. Але найстрашніша зброя України, це «український дядько»

Він віком від 45 років. Він воює без азарту. Спокійно. Холоднокровно. Він робить свою роботу. Вона має бути зроблена добре.

Це той самий господар і глава сім’ї, який вчора рубав дрова, був за кермом фури, стояв біля верстата, керував бригадою, був лісником, мав бізнес, був поліцейським. Цей «спокій» з яким він виконує завдання – заворожує молодих бійців

Абсолютний спокій. Закінчує операцію, приходить в опорний пункт, ставить зброю, наливає чай, їсть і говорить про життєві справи, які на нього чекають у мирний час після перемоги

Саме «українського дядька» розбудили росіяни. А їх зараз багато. А це означає, що фашистам кінець(змінено ред.).

Адже дядько прийшов на війну не довести щось комусь і точно не собі. Він прийшов знищити всю мерзоту, щоб швидше повернутися до спокійного життя.

Виховувати онуків, посадити дерево, добудувати будинок, доробити ремонт, віддати сина до університету, побувати на весіллі.

Це його земля. Це його будинок. У який чомусь прийшли молоді пацани, загарбники і почали вчити його життя.

А він уже все бачив у цьому житті, і чув від бабусь та дідусів.

Цей дядько – це ваш син, батько, брат, можливо, дідусь. Бережіть їх. Дай Боже здоров’я всім українцям і хто захищає Україну

Слава героям!

Слава Україні!”, – написав Хіменес-Браво.

Фото: Інстаграм Ектора Хіменеса-Браво

03/31/2022