fbpx

Ресторан наклав на туристів штраф 40 грн за відвідування туалету: мережа кипить

В Одесі ресторан японської кухні “Кобе” змусив туристів із Латвії заплатити по 40 грн із людини за відвідування туалету. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила журналістка та екскурсовод Ганна Купрій. За її словами, інцидент стався вже після завершення екскурсії по Одесі, повідомляє “Обозреватель”.

“Мені щиро шкода, що на момент інциденту з хапання моїх туристок за руки і словами “у нас не положено впускати в туалет людей із вулиці” наша екскурсія вже закінчилася. І про те, що трапилося – “штраф за відвідування туалету” розміром 80 гривень за двох – я дізналася пізніше, чисто випадково зустрівши гостей із Риги, маму і доньку, на вулиці”, – емоційно написала Анна.

Вона зазначила, що адміністрація ресторану порушила Закон про захист прав споживачів.

Користувачі соцмережі бурхливо відреагували на цю подію, назвавши це “ганьбою” і “жлобством”. Українці нагадали, що для відвідування туалету не обов’язково бути відвідувачем конкретного закладу.

“Жоден заклад не має права перешкоджати користуванню туалетом, оскільки це фізіологічна потреба. Тобто, якщо в радіусі досяжності немає платних туалетів, а у людини дiapея, нудота або повний ceчовий міхур, її зобов’язані пустити. Це не про “споживачів” чи ні. Це про гуманне поводження з людьми”, – написала Olga Gdulia.

Читайте також: У Чорне море зіpвався пасажирський автобус: є багато загuблих

У самому ж ресторані свою провину не визнали, заявивши, що споживач – це той, хто “користується послугами ресторану, а не проходив повз”.

“Податки з відвідали тyaлет ви платите? Де чек? Де прейскурант цін, щоб можна було ознайомитися заздалегідь з вартістю? Чому в меню не вказано, а раптом офіціант обдурить і тyaлет коштує не 40 грн, а 30, а різницю він собі в кишеню покладе?” – наголосила Наталія Хіль.

Коли на сторінці ресторану у Facebook поцікавилися, хто його власник, SMM-менеджер “Кобе” назвав обговорюють цей інцидент “стадом”.

You cannot copy content of this page