fbpx
Авто
Ремонт доріг: глобальне нововведення

Українські дороги перебувають у не найкращому стані.

Укравтодор запроваджує новий спосіб перевірки виконаного «ямкового» ремонту – ортофотознімки. Про це заявив Євгеній Барах на засіданні Уряду сьогодні, 31 серпня 2016 року.

Цитата:
«Ортофотофіксація здійснюється за допомогою спеціальної машини-сканера, яка фіксує усі ділянки доріг, де було виконано ремонт і де його виконали лише на папері. Таким чином дефективні акти, якими звітують до Укравтодору про виконання ремонту, можна перевірити», – розповів тимчасовий очільник Держагентства.
За його словами, це обладнання не є дуже дорогим і кожна обласна Служба автодоріг може її собі дозволити двічі на рік – для фіксування стану доріг після зимового періоду та перевірки виконання ремонту перед наступним. В одній з областей вже було проведено подібний експеримент. Ортофіксація пошкодження доріг регіону виявила спроби окремих чиновників нажитися на ремонті доріг.

Цитата:
«Що ми насправді отримали, що з квадратури 15 тисяч м2 ми підтвердили близько 6,5 тисяч. Все решта було практично відсутнім», – розповів Барах.
Наразі Укравтодором оцінюються завдані збитки та готуються відповідні звернення до компетентних органів.

«Фактично з року в рік на одні й ті самі ями можна було кілька разів запрошувати гроші і не робити їх. Я хочу, щоб цей експеримент поширився в усіх областях», – зазначив тимчасовий очільник Укравтодору.

Читайте також: З понеділка водіїв чекає неприємний сюрприз

Джерело.