fbpx

Регіна Тодоренко розлютила шанувальників маніпуляціями навколо своєї вaгiтнoсті

Українська телеведуча Регіна Тодоренко вже не приховує своєї вaгiтнoсті. Зірка публікує фото, на яких видно округлий живіт. Однак користувачів мережі розлютило, що майже 2 місяці тому телеведуча з посмішкою доводила, що єдине “дітище”, яке вона чекає – це шоу “П’ятниця”, передає 24 канал.

На початку червня в Pосії відбулась церемонія вручення премій “Муз-ТВ”. На урочисту подію завітала українська телеведуча Регіна Тодоренко, яка засвітила округлий живіт в пишній сукні. Однак, коли у ЗМІ поширилась інформація про вaгiтнiсть зірки, а в мережі всі питали про майбутню дитину, вона різко спростувала всі “чутки”.

“Друзі, досить розпускати чутки! Відео для тих, у кого є почуття гумору! Шоу “П’ятниця” – це моє дітище. Саме його я виношувала 9 місяців, а то і рік! Дякую моїм адекватним і розумним прихильникам, які хоч не лінуються заглядати в акаунти, які я публікую, і помічають хештеги”, – написала Регіна, додавши відео, на якому вона показує, як виглядає вaгiтнoю та ні.

Варто зазначити, що наприкінці відео зірка з насмішкою гладить свій живіт, показуючи, що не вaгiтна. Саме це розгнівало користувачів мережі, які побачили у цьому “нахабну брехню”.

“Розлютило, бо Регіна прямо сказала, що не вaгiтна. Я думаю, багатьом неприємно, що їм нахабно збрехали (якщо вона насправді вaгiтна)”.– написав один із користувачів мережі.

У хейтера Регіна Тодоренко попросила дати посилання на свої слова, бо їй “аж цікаво, де вона таке сказала”. Та це ще більше обурило людей.

Читайте також: Приблизно 7 місяць: Регіна Тодоренко вкотре засвітила вaгiтний животик(фото)

“Так відео у вас було, де ви стояли після премії та демонстрували, що не вaгiтнi, коли всім здавалось навпаки”, – написав коментатор.

“Ви точно впевнені, що я там заперечую?  Чи все-таки варто бути більш уважними до того, що я кажу, щоб не перекручувати?”– відповіла Регіна Тодоренко.

Така гра словами телеведучої точно не припала до душі її прихильникам у мережі, адже тисячі людей відчули себе обманутими. Та є й такі, хто щиро радіє за зірку і виправдовує її каверзність у мережі.

Ребята , хватит распускать слухи! Видео для тех, у кого есть чувство юмора!!!! Шоу #ПятницаСРегиной @prtshow – это мое детище, именно его я вынашивала 9 месяцев, а то и год! И наконец-то «МЕНЯ МОЖНО ПОЗДРАВЛЯТЬ» – 29го июня премьера состоится на канале @fridaytv #регинатодоренко #reginatodorenko #регинапутешественница🌎🌏🌍 Спасибо моим адекватным и умным фанам, которые хоть не ленятся заглядывать в аккаунты , которые я публикую и замечают хэштеги #29июня #пятницу

Публикация от regina todorenko (@reginatodorenko)

“У відео в платті, про яке тут всі згадували, не було заперечення вaгiтнoсті. Там Регіна просто поверталась в профіль та анфас і казала: Так вaгітна, а так не вaгітна”. Все решта ви надумали самі, а тепер звинувачуєте в брехні”, – захистила Тодоренко одна з прихильниць. На це зірка відповіла їй з подякою.

You cannot copy content of this page