fbpx
Події
Регіна Тодоренко прокоментувала чутки про роман з Владом Топаловим

Як пояснила Регіна, її постійні відрядження стали однією з головних причин розриву з її попереднім бойфрендом, пише видання “Сегодня”.

Не так давно 27-річна Регіна Тодоренко зізналася, що розлучилася зі своїм нареченим Микитою Трякіним. Незабаром з’явилися чутки про те, що телеведуча закрутила роман з 32-річним Владом Топаловим. Днями вона вирішила розставити всі крапки над “i”.

Як пояснила Регіна в новому інтерв’ю журналу “Ok!”, її постійні відрядження через шоу “Орел і решка” стали однією з головних причин розриву з бойфрендом. “Ми довго намагалися бути разом, триматися один за одного, але відстань все-таки зробила свою справу”, – заявила Тодоренко.

Також Регіна вирішила спростувати чутки про свій роман з Владом Топаловим, які почали поширюватися в ЗМІ після одного з її інтерв’ю.

Читайте також:  Можна вітати?: Олена Шоптенко заінтригувала прихильників змінами у фігурі(фото)

“З Владом нас пов’язує театральна постановка ”Заклади дружину в ломбард”, прем’єра якої відбулася в Мoскві в кінці серпня. У ній ми граємо закохану пару. Мабуть, ми були так органічні і такі переконливі в цих образах, що глядачі, які прийшли на спектакль, повірили в існування почуттів між нами й поза сценою і з легкістю перенесли їх в справжнє життя”, – розповіла Регіна.

Ім’я свого таємничого обранця, Тодоренко вирішила за краще не розкривати.

Каково это верить человеку, быть готовым ради него на всё, говорить «ДА» всем его тараканам в голове и в один момент так сильно разочароваться??? 💔 Это печально и больно 😣 У вас наверняка были похожие случаи. Как вы справлялись? Прощали ? Снова возвращались ? Уходили? Делитесь советом…а я пока буду смотреть на фото с черепашкой, оно погружает меня в приятные воспоминания о Барбадосе. #ре #регинатодоренко #регинапутешественница 🌍🌏🤷‍♂️

Публикация от regina todorenko (@reginatodorenko)