fbpx

“Раптом відчула його обійми”: дружина загиблого воїна поділилася дивовижною історією

Анна Щасна, дружина бійця 54-ї окремої механізованої бригади Андрія Широкова з позивним “Сім’янин”, який загинув у бою на Світлодарській дузі, розповіла дивовижну історію.

Нею вона поділилася в інтерв’ю виданню “Факти й коментарі”.

За її словами, нещодавно вона відчула присутність загиблого чоловіка.

Напередодні дев’яти днів після смерті Андрія я чомусь дуже рознервувалася, місця собі не знаходила. І раптом абсолютно фізично відчула, як він обійняв мене, потім сів навпроти, поклав на мене руки, як він зазвичай робив, і я почула його голос: “Все добре. Я поруч”. І мене переповнив спокій і умиротворення… Чи почую його коли-небудь ще, не знаю. Але розумію, що він буде віддалятися від мене. І потрібно його відпустити з миром”, – розповіла Щасна.

Жінка зазначила, що активно намагається прищепити дітям патріотичні почуття та любов до української мови.

Читайте також:СТАЛО ВІДОМО, ЧОГО УКРАЇНЦІ ХОЧУТЬ ВІД ЄВРОПИ

“Зараз головна моя турбота – діти. Їх потрібно поставити на ноги. Потрібно прищепити і зберегти в них ту любов до України, яка була у їхнього батька. Тут, у Дніпропетровську, навколо нас “кацапський” світогляд. У садочках і школах проходять свята російською мовою. Всіма силами я борюся з цим і доводжу, що українські діти повинні рости в українських традиціях. Якщо пустити все на самоплив, ми дочекаємося “русского міра” в наших будинках, і це означатиме, що Андрій загинув даремно. Я не можу цього допустити”, – зазначила Щасна.

Джерело.

You cannot copy content of this page