fbpx

“Раніше я бачила таке тільки у фільмах і вважала це романтизацією”: Ксенія Мішина про перетин кордону, де наразі знаходиться і яку мрію плекають із сином

Ксенія Мішина, 11 травня в своєму Instagramу опублікувала пронизливий пост.

Так, актриса  яка виїхала з України на роботу в Бельгію,  у своєму дописі розповідає про те, як уперше відчула гостру любов до батьківщини.

Далі цитата:

“Зізнаюся. Уперше таку сильну, патріотичну та безкомпромісну любов до своєї країни мені подарувала чи, скоріше, розкрила в мені війна. Особливо чітко я усвідомила це в момент перетину кордону. Хоч я виїжджала в Європу за запланованим і підписаним за пів року до війни контрактом, але спектр почуттів був неймовірним… Раніше я бачила таке тільки у фільмах і вважала це романтизацією, але життя мені це показало…

Любов і прихильність до своєї землі – ці почуття не сплутаєш ні з чим. Особливий коктейль. По дорозі я плакала. Я практично вила”.

Акторка зізнається, що причиною було почуття бoлю та любові одночасно, яке розпирало.

“Тепер ми знаємо – цінність кожного моменту має набагато вищу ставку! Ми більше ніколи не будемо колишніми! Ми будемо ще кращими!”.

“Я не знаю, що це, але найбільше сподіваюся, що цей істинний патріотизм народився в душі кожного українця. І ось тепер щодня ми з [моїм сином] Платоном мріємо і уявляємо той день, коли відчинимо двері своєї квартири та вдихнемо знайомий запах затишку та безпеки.

Ми постійно говоримо про те, як будемо довго-довго сидіти вдома, валятися на своїх ліжках, дивитися телевізор, поливати квіти і медитувати зі своїм Буддою”, – написала вона.

“Тепер ми знаємо – цінність кожного моменту має набагато вищу ставку! Ми більше ніколи не будемо колишніми! Ми будемо ще кращими!”.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Ксения Мишина (@misha.k.ua)

Миру нам усім!

Головне фото ілюстративне з вільних джерел.

You cannot copy content of this page