fbpx

«Рандеву з незнайомцем на курорті». Історія про страшний кінець курортного роману

Все почалося у них так банально…. Звичайна сім’я (він, вона, двоє дітей), прямуючи на вокзал. Всі (крім чоловіка) відправляються на відпочинок. Чоловік залишається, так як його не відпускають у відпустку. Перед самим від’їздом подружжя сваряться (чоловік дуже сильно гнав, щоб не спізнитися, і вони ледь не потрапили в аварію).

Давайте з ними познайомимося, бо все, слава Богу, обійшлося. Оленка та Ігор – відмінні батьки, які багато років живуть разом. А Алінка і Сергійко – це їх чудові дітки! Коротеньке знайомство вийшло, але не обтяжливе. Найголовніше, виявляється, криється не в їх іменах і прізвищах. Продовжимо, мабуть, про них розмову!

На вокзалі сім’я Куболкиних зустрілася з жінкою, яка відігравала у їх житті дуже важливу роль. Світлу! Вона теж, виявляється, їхала відпочивати туди ж. Збіг потішив: відправлялася на відпочинок в сусідньому вагончику поїзда!

Вони приїжджають в дуже красиве місце і з задоволенням розташовуються там. Потім йдуть на пляж, де в пляжний волейбол захоплено грають гарні чоловіки. Олені одразу сподобався один з них. Але, природно, вигляду вона не подала. Просто спостерігала за ним потайки і ховала від нього кожен свій погляд.

Поки її подруга пішла дивитися, чим займаються діти, незнайомець її мрії підійшов до неї (з коктейлем в руках). У них почалась мила і невимушена розмова. Про що говорили вони? Ні про що! «Перестрибуючи» з однієї теми на іншу.

Читайте також: СПОВІДЬ ЗАРОБІТЧАНКИ: ГОСПОДИНЯ НIБИ “НЕНАРОКОМ” ЗАЛИШАЛА ПIД ЛIЖКОМ ЗОЛОТI ПРИКРАСИ

Вони були разом. Олена зрадила чоловікові з Сашком. Один раз. Перед самим від’їздом додому. Але вона анітрохи не пошкодувала, що так сталося. Вона була з ним така щаслива, як ні з ким. Але розуміла, що все закінчиться, як тільки вони повернеться додому.

Чоловік зустрів їх і був радий поверненню. Олена боялася дивитися Ігореві в очі. Їй здавалося, що той почне підозрювати її в чомусь «сторонньому». Коли Олена розбирала речі, то виявила в сумочці записочку зі словами: «спасибі за прекрасну ніч! Саша». Олена не знала, куди подітися. Але кошмари тільки починали переслідувати. Саша постійно телефонував їй, просив про зустрічі. Його зовсім не збентежило те, що Олена відмовлялася. Він приїхав до неї додому з величезним букетом троянд! Жінка вмовила коханця піти.

На наступний день, коли вона виходила з будівлі переговорів зі своїми партнерами, помітила напис на бетонній плиті: «Ленка, я люблю тебе! Сашка!». Бізнес – вумен стояла розгублена. В той момент їй хотілося, щоб це все було сном.

Коханець став (в буквальному сенсі) її тінню. Подарунки, увага, сюрпризи, благання про зустрічі…. Але Олена пояснила Сашку, що все пройшло, що вона не хоче йти з сім’ї. Чоловік вирішив, що пора дати відчути Олені смак помсти. Адже він встиг прив’язатися до заміжньої красуні. Він полюбив її, як хлопчисько! Олександр Сергійович не міг повірити, що вона скористалася ним.

Яку помсту він приготував? Вбив чоловіка Олени! Убив і хотів втекти. Не вийшло. Посадили його надовго.

Ігоря поховали, а жінка впала в глибоку депресію. Вона взагалі у всьому винила себе. Їй не хотілося жити. Вона мріяла піти з земного життя, але «утримували» діти, які її дуже сильно любили.

Ця історія «говорить» про те, що потрібно бути обережніше з курортними романами. Все погане повертається «мільйонами бумерангів». Все хороше – теж. І можна здогадатись, до якої категорії відноситься зрада і не вірність!

Джерело.

You cannot copy content of this page