fbpx
Без рубрики
Рака чекають проблеми на роботі, а Овна – сварка з коханою людиною: гороскоп на тиждень

Рака чекають проблеми на роботі, а Овна – сварка з коханою людиною: гороскоп на тиждень, пишуть “Факти”.

ОВЕН.

Має бути чимало клопоту, і в основному вони будуть пов’язані зі справами службовими. Дійте згідно з наміченим планом і ретельно перевіряйте інформацію, що надходить – тільки за таких умов вдасться досягти позитивних результатів. У справах амурних можливі суперечки з коханою людиною, намагайтеся не доводити справу до cкандалу.

ТЕЛЕЦЬ.

Справи, до яких ви доклали чимало зусиль, обіцяють увінчатися успіхом. Не виключений і ріст в сфері фінансів. Однак слід триматися подалі від сумнівних пропозицій, пов’язаних з легким збагаченням. Вихідні – прекрасний час для великих покупок або початку ремонту.

БЛИЗНЮКИ.

Чи вдасться наблизитися до втілення в життя своєї давньої мрії. Не виключено, що ви отримаєте несподівану і неоціненну підтримку друзів або впливових осіб. Гороскоп радить зайнятися своїм здopoв’ям, особливо профілактикою хpoнічних нeдуг. Приділяйте більше уваги сім’ї і дому.

Читайте також:

PАК.

Найімовірніше, на службі може виникнути якась плутанина в справах, що змусить вас неабияк понервувати. Постарайтеся даремно не витрачати свої сили на з’ясування причин ситуації, що склалася, краще зверніться до колег за допомогою у вирішенні цього питання – вони вам не відмовлять.

ЛЕВ.

Які б події не відбувалися в цей період, намагайтеся зберігати спокій. Не намагайтеся всім доводити свою правоту, час вас розсудить і допоможе все розставити по своїх місцях. Завдяки прогулянкам на свіжому повітрі і водним процедурам зумієте відновити душевну рівновагу.

ДІВА.

Завершуйте розпочате раніше, нові проекти зараз ризикують зазнати невдачі. Це прекрасний час для відпочинку. Можете сміливо відправлятися в подорож – цікаві зустрічі і незабутні враження надовго зарядять вас позитивною енергією.

Читайте також:

ТЕРЕЗИ.

Вашої уваги зажадають одночасно і справи службові, і особисте життя. Не панікуйте, постарайтеся правильно розподілити свої сили і пріоритети. Дійте за наміченою схемою – тоді все у вас вийде. Підтримку у вирішенні важливого питання варто пошукати у старших родичів.

СКОРПІОН.

Ви будете перебувати в прекрасному настрої, що допоможе швидко впоратися з поставленими перед вами завданнями. Ідеї, що поселилися у вашій голові, бажано якомога швидше втілити в життя – вже в недалекому майбутньому вони обіцяють непоганий прибуток.

СТРІЛЕЦЬ.

Особливої напруги в справах не передбачається, тому у вас з’явиться більше вільного часу. Завдяки стабільності і спокою, які настануть в цей період, зумієте вирішити нагальні завдання. Також можете сміливо експериментувати зі своїм іміджем.

КОЗЕРІГ.

Сприятливий час для різних починань. Ваша комунікабельність та вміння працювати в команді принесуть відмінні результати. Намагайтеся тільки тримати язик за зубами, щоб не виказати чужу таємницю.

ВОДОЛІЙ.

Пошук золотої середини, швидше за все, стане основним вашим заняттям в ці дні. Не слід брати на себе відповідальність за те, що не є вашим прямим обов’язком. Проявіть терпіння і не сперечайтеся з колегами або родичами, особливо старшого віку.

РИБИ.

Вас, швидше за все, захлесне вир подій. Одні будуть в очікувані, інші здивують і навіть змусять переглянути деякі погляди на життя. Не виключена поява нових джерел заробітку. Однак постарайтеся не смітити грошима, в недалекому майбутньому вам може знадобитися кругленька сума.

За матеріалами.

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!