fbpx
Події
Рак виявився сильнішим: помер хлопець, якого рятувала вся Україна

Стало відомо про смерть 26-річного Олександра Кузнєцова, який кілька років боровся з раком.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав журналіст і телеведучий Дмитро Комаров, пише obozrevatel

Як повідомлялося, страшний діагноз Олександра підтвердився у 2014 році. Хлопець пройшов 21 курс хіміотерапії, але онкологія не відступила.

Щоб зібрати кошти на лікування, Олександр щодня розклеював оголошення по під’їздах.

Завдяки допомозі небайдужих гроші на дороговартісне лікування вдалося зібрати. Олександру провели пересадку кісткового мозку, але рак виявився сильнішим.

“Батьки щодня складними обхідними шляхами діставали і купували неймовірно дорогі препарати. Рак виявився сильнішим. Завжди, коли Саша телефонував або писав мені, він дякував вам за підтримку. Він дійсно вірив, що вибереться. Вірив до останнього дня. Не готувався до смерті і не сумував. Був налаштований тільки на нормальне життя в майбутньому. І пішов саме з таким настроєм”, – написав Комаров.

Зважаючи на це, телеведучий закликав українців бути уважнішими до свого здоров’я.

“Подивіться на цього 26-річного і не забувайте, що хвороба не дивиться на дату народження. Слідкуйте за собою. Бережіть себе і близьких. Не лінуйтеся раз на півроку або рік витратити день-два й обстежитися. Прислухайтеся до сигналів організму. Ніяка зайнятість на роботі, ніякі на світі справи не можуть бути важливішими за життя. Слідкуйте за собою, щоб одного разу, не дай Бог, не пошкодувати, що упустили момент”, – написав Комаров.

Читайте також:МИ ПРОГРАЛИ….БАТЬКИ ІЛЛЮШІ ОМЕЛЬЧУКА ПІДОЗРЮЮТЬ, ЩО ХЛОПЧИК ПОМЕР ЧЕРЕЗ ПОМИЛКУ ЛІКАРІВ