Події
Рада прийняла безпрецедентне рішення щодо зарплат суддів

Верховна Рада України прийняла в першому читанні передбачені проектом закону 5336-1 зарплати і пенсії суддям Конституційного Суду України у розмірі сотень тисяч гривень на місяць. Про це написав народний депутат (БПП) Віктор Пинзеник на своїй сторінці в Facebook.

“Неприпустимі для нинішніх економічних реалій цифри, які шокують мене і більшість наших громадян, не стали такими для народних обранців. Із почуттям виконаного обов’язку 239 голосами “за” з другої спроби проект закону був схвалений. 8 проголосували проти, 27 утрималися, але такою кількістю неможливо стримати прийняття рішень”, – розповів парламентарій.

Пинзеник також наголосив, що ситуацію не змінює обіцянка під час обговорення до другого читання привести зарплати до рівня суддів Верховного суду, оскільки вони не набагато нижче. Так, замість 384 тис. грн суддя Конституційного суду буде отримувати 292 тис. грн, а голова – 304 тис. грн на місяць (з надбавкою на літнє оздоровлення). Пенсія буде складати відповідно 226 тис. грн і 235 тис. грн на місяць.

“Низка депутатів підготували поправки до схваленого в першому читанні законопроеку. Залишається тільки сподіватися на прийняття у другому читанні зваженого рішення і на те, що здоровий глузд відвідає, нарешті, парламент”, – додав народний депутат.

Читайте також: Суддя побив людину у залі суду на очах у поліції (відео)

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook