fbpx

Рада – не головне: зірки приготували для Парасюка особливий подарунок

У травні-червні поточного року народного депутата України Володимира Парасюка може очікувати провокація чи бійка; в другій половині року він може зустріти кохання всього життя.

Про це “Обозревателю” розповів астролог Влад Росс.

Проаналізувавши гороскоп нардепа, який народився під знаком Рака, астролог сказав: “За своєю суттю він революціонер-одинак, який завжди буде сам по собі. Людина, що володіє безстрашністю. Але саме Парасюк є уособленням Майдану. Його кармічна місія, найголовніше завдання в житті полягала в тому, щоб бути на цьому Майдані”.

Як пояснив Росс, запальність нардепа – справа рук зірок, і, за великим рахунком, Парасюка не можна звинувачувати у спалахах гніву. “Місяць у з’єднанні з Ураном в гороскопі людини – це завжди неконтрольовані емоції. Він не винен, що поводиться так. Він таким народився. Потрібно робити знижку на цьому”, – закликав астролог. Разом із тим він зауважив, що, як всі представники знака Рак, Парасюку властиве особливе відчуття самозбереження, “він відчуває межу, за яку не слід переступати” – “тому він досі живий”.

“Політика – це не його місце”, – продовжив Росс і спрогнозував, що рано чи пізно Парасюк може розчаруватися в тому, що зайнявся політичною діяльністю. “Я б порадив йому піти з політики, щоб не руйнувати свою психіку”, – сказав він.

За прогнозами астролога, перша половина року буде “досить нудною” для нардепа. “Він може брати участь в якихось ток-шоу, але нічого продуктивного очікувати не слід. У травні-червні можуть бути якісь провокаційні ситуації, може, знову якась бійка”.

Зате в другій половині року Парасюк буде неймовірно везти в особистому житті. “Він може зустріти велику любов, свою суджену”. “Він буде продовжувати працювати у Верховній Раді, але головним для нього буде інше – любов, сім’я і стосунки”, – переконаний Росс.

Наприкінці року він пообіцяв нардепу нові “розборки”.

Читайте також:ПАРАСЮК З ДІВЧИНОЮ: БЕЗМЕЖНЕ КОХАННЯ (ФОТО)

Джерело.

You cannot copy content of this page