fbpx

Письменник півтора року писав свій роман, але не мав грошей навіть на те, щоби відправити його до редакції. Тоді його дружина, яка вірила у нього, продала останнє, що в неї залишилося: вона віднесла у ломбард свій фен і блендер, щоб сплатити за відправлення рукопису редактору

Відомий письменник Габріель Гарсіа Маркес зустрів свою майбутню дружину на танцполі, коли їй було 13 років, і відразу ж запропонував їй вийти за нього заміж.

“Я тільки зараз зрозумів, що всі вірші, які я написав, були вам присвячені. Будьте моєю дружиною!” – Сказав юний Габріель на танцмайданчику дівчинці Мерседес.

“Я згодна. Тільки, якщо дозволите, я спочатку закінчу школу” – з усією серйозністю відповіла дівчинка. Весілля відбулося лише через 13 років.

“Ми не були заручені, ми просто терпляче і без утоми чекали того, що нам призначено”, – згадував Маркес набагато пізніше.

Мерседес була поруч із Габріелем під час його роботи над відомим романом “Сто років самотності”, забезпечувала сім’ю та не переставала вірити, що її чоловік – геній.

Через півтора року роман був написаний, але Маркес не мав грошей навіть на те, щоб відправити його до редакції. Тоді Мерседес продала останнє, що в неї залишилося – вона віднесла у ломбард свій фен і блендер, щоб сплатити за відправлення рукопису редактору.

Незабаром роман її чоловіка приніс величезні гонорари, світове визнання та Нобелівську премію.

You cannot copy content of this page