fbpx

Писанка поділилася враженнями про перші тренування на проекті та розповіла про улюблену вправу

Учасники вагомого шоу “Зважені та щасливі” продовжать боротися за нове життя і нові тіла. У цьому їм допомагають тренери проекту В’ячеслав і Марина Узєлкови і ведуча-мотиватор Аніта Луценко.

Серед пар-учасників – Руслана Писанка з чоловіком Ігорем, пише segodnya

Тренери проекту враховують всі медичні вказівки лікарів, щоб не навантажувати хвoрі частини тіла учасників. Руслана Писанка поділилася враженнями про перші тренування на проекті.

“Запитайте будь-яку людину із зайвою вагою, яка пройшла випробування в спортзалі, вона не назве жодної улюбленої вправи.

Читайте також: ЧОЛОВІКАМ НА ЗАМІТКУ: ЯКА СТРИЖКА НАЙБІЛЬШЕ ПРИВАБЛЮЄ ЖІНОК

На жaль, все важко. Улюблених вправ поки немає. Бігти по доріжці важко, тому поки ходжу. Бігти навколо озера на базі схуднення теж. Силові вправи з гантелями і бодібар теж легкими не назвеш. Все дається дуже важко. Я не думала, що робота з біцепсами, трицепсами, гантелями буде настільки складною.

Є один улюблений момент в тренуваннях, коли тренер каже: “Тренування закінчено!”, – сміється Руслана.

Хоча серед складності звикання до фізичних навантажень артистка знайшла промінь світла: “Напевно, мій прес ще пам’ятає навантаження. І мені найпростіше качати саме його. Єдине місце в моєму організмі, яке швидко адаптувалося до навантажень, і м’язова пам’ять дозволила мені скоротити муки під час тренувань. З усього найважчого прес – найулюбленіший”.

You cannot copy content of this page