fbpx
Події
путін ніяк не вгамується – на осінь запланував спільні військові навчання ОДКБ (Вірменія, Білорусь, Казахстан, Киргизстан, Росія і Таджикистан)

В понеділок, 16 травня, в Москві почався перший з 2019 року очний саміт Організації Договору колективної безпеки (ОДКБ) яку входять Вірменія, Білорусь, Казахстан, Киргизстан, Росія і Таджикистан.

Кожен з учасників виступав з повною підтримкою і довірою до «блоку», але про всяк випадок, склянки з водою тримали прикритими – мало що може прилетіти.

Пашинян хвалив ОДКБ як міг, але осадок від того, що не допомогли в війні з Азербайджаном таки висловив.

Олександр Лукашенко закликав до згуртування ОДКБ, бо впевнений, що якби організація “відразу виступила єдиним фронтом” – не було б санкцій.

Тому має бути посилена політична взаємодія, підвищений механізм консультацій: позиції повинні бути єдині. Всі – то всі.

Путін переважно заглядав в листочки під час зустрічі і всі його зусилля були скеровані аби ті карточки відділити одну від одної, навіть пальці слинив. А далі грізно заявив, що “На осінь запланована ціла серія спільних військових навчань ОДКБ, їхня кількість буде розширюватися”.

І запропонував надати країнам СНД (до Співдружності входять Азербайджан, Узбекистан, Таджикистан, Росія, Молдова, Киргизстан, Білорусь, Вірменія, Казахстан) статус спостерігача в ОДКБ, з пафосом написала пропагандистська РИА Новости.

Нагадаємо, що Головне управління розвідки Міноборони України наприкінці квітня повідомляло, що члени Організації Договору колективної безпеки (ОДКБ) не підтримують Росію і не виявляють бажання брати участь у війні з Україною.

Фото: Фокус.

05/17/2022