fbpx
Події
“Приїхала і повідомила що втретє вагітна”: журналісти дізнались подробиці життя матері, яка за 140 тис. продавала свою дитину

Затримана за спробу продажі власної новонародженої дитини 29-річна мешканка Черкаської області Ольга ніде не працювала.

Як повідомили кореспонденту ТСН бабуся та прабабуся телефоном, Ольга закінчила школу і відмовилась від подальшого навчання.

Сама затримана не мешкала з родиною. Двох дітей вона нарoдила від співмешканця, який, щоправда, залишив її ще чотири роки тому. Жінка тривалий час не цікавилась справами своїх дітей. У січні цього року вона приїхала і повідомила про свою третю вагiтнiсть. Жодної інформації про батька дитини вона не надала. Наразі її двох доньок віком шести та восьми років виховують бабуся та прабабуся. Вони мешкають у сільській місцевості.

45-річна мати затриманої працює санітаркою. Про неї у населеному пункті відгукуються тільки по доброму. Дівчата ходять до місцевої школи і не пропускають навчання, хоча родина поставлена на облік таких, що живуть у складних життєвих обставинах.

Наразі відомо, що міру запобіжного заходу в Черкасах обиратимуть найближчим часом. Прокуратура наполягає на двох місяцях арешту.

Читайте також: Для введення автоматичної фото- та відеофіксації порушень ПДР витратять понад мільярд гривень