fbpx
Дозвілля
Привітайте рідних з Різдвом дивовижно: в Україні презентували проект “Дивовижна поштівка”

В основі кожної поштівки – робота українських художників від Коломиї до Одеси, що зображує Новий рік, Різдво та пов’язані з ними традиції.

Різдвяні свята наближаються. Не завжди виходить відвідати рідних чи зібратися великою компанією. Тому важливо, хай і на відстані, поділитися теплом та радістю прийдешнього дива, в яке кожен з нас починає вірити в цей час.

За ініціативою першої леді України Олени Зеленської було створено проект “Дивовижна поштівка” – листівки, які поєднують традиції з мистецтвом, сучасні технології з прадавніми символами, а українців одне з одним. Про це йдеться на сайті проекту.

Чому поштівка? Так віддавна називали листівки, які можна було надсилати без усіляких конвертів. Чому поштівки дивовижні? Бо в основі кожної з них – робота українського художника чи художниці, що зображує Новий рік, Різдво та пов’язані з ними традиції.

Поштівки чарівним чином оживають у наших смартфонах, щоб кожен міг привітати рідних людей.

На сайті зібрані поштівки українських художників від Коломиї до Одеси. Вони чарували, щоб донести українцям тепло та любов.

Таким чином українців закликали пізнавати свою країну через її традиції, могутні символи, через усе те, що робить українців унікальними та самобутніми, а отже, дивовижними.

Побачити диво-листівки та поділитись ними можна тут.