fbpx
Дозвілля
Приватний детектив розповів про 4 ознаки які свідчать, що ваш чоловік вам зраджує

Керівник австралійських детективних агентств Lipstick Investigations Девід Кінг розповів про найпоширеніші ознаки, які свідчать про чоловічу зраду.

За його словами, жінки, які звертаються до детективів, виявляються праві в 80% випадків.

Вся справа в тому, що вони вміють помічати деталі, яким їх чоловіки не надають значення.

Ми в вирішили поділитися з вами цією інформацією. Нижче вас чекають 4 ознаки чоловічих зрад.

Перша ознака

Перша і найочевидніша ознака полягає в тому, що чоловік почав ретельніше за собою слідкувати: нові парфуми і стрижка, новий стиль в одязі. Якщо все це не супроводжується підвищеною увагою до вас або бажанням частіше проводити час разом, то, найімовірніше, чоловік зраджує.

Друга ознака

Якщо чоловік без якоїсь вагомої причини поставив пароль на комп’ютер, смартфон і планшет – це привід задуматися. Звичайно, якщо ви безцеремонно влазите в його робочі папки і моніторите всі дзвінки, то, мабуть, у вчинку чоловіка немає нічого незвичайного – йому просто необхідний особистий простір.

Але якщо ваші відносини були досить довірливими, а потім ні з того ні з сього він поставив всюди паролі, то, ймовірно, йому дійсно є що приховувати.

Третя ознака

Третя риса поведінки зрадника – злість і надмірна агресія. При кожному дзвінку невірний чоловік підривається з місця і виходить говорити з кімнати. Кожне ваше, навіть найбeзпeчнішe питання може обернутися сваркою. Він немов сам шукає привід для конфлікту. А після з’ясування відносин і спроби довести, що неправі саме ви, він може грюкнути дверима і піти з дому, щоб “провітритися”.

Насправді чоловік в такій ситуації просто намагається позбутися від почуття провини і знайти виправдання своїм вчинкам, звинувачуючи вас в тому, що трапилося.

Четверта ознака

Четверта ознака невірності вашого чоловіка – це бажання постійно виходити з дому без вас. Якщо раніше чоловік кликав в кіно і ресторани, пропонував зустрітися з друзями або поїхати на вихідні в інше місто, а тепер постійно вигадує причини вибиратися кудись, але без вас, це потужний сигнал.

Аналогічна ситуація і в разі, якщо ваш чоловік завжди був посидючим, а тепер у нього регулярні зустрічі. Найімовірніше, він знайшов собі нову супутницю, але ви про це ще не знаєте.

Важливий нюанс

Кожена з цих ознак окремо може нічого не означати. Але в сукупності вони служать сигналом, який точно не варто ігнорувати.

Як думаєте, варто додати в цей список щось ще?

За матеріалами: AdMe.ru