fbpx
Події
Притула вказав на головний недолік українців

Українці поширюють негатив у соціальних мережах і не думають перед тим, як коментувати той чи інший пост.

Таку думку на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook висловив шоумен, телеведучий Сергій Притула.

За його словами, якщо проаналізувати пости й коментарі у соціальних мережах, можна зробити висновок, що українцям “усе не так”.

“Всіх все не задовольняє: театри будують неправильно, поліцію реформують не туди, дибіл-волонтер замість того, щоб 11000$ тратити на тепловізор, краще б за ті гроші щось купив дітям загиблих воїнів, Ребров взагалі має повіситись, бо півкраїни може краще за нього тренувати “Динамо”, політики приймають не ті закони, зрада на кожному кроці і просто “ааааааааааааааааа”! Та скільки можна, люди?! Схаменіться!” – обурився Притула.

Шоумен радить думати перед тим, як щось писати, та з повагою ставитись один до одного.

“Та вмикайте трохи мізки і думайте, перш ніж щось писати! Бо це “слово”, а воно має наслідки! Та майте грам поваги до опонента в будь-якому питанні (за винятком випадків, коли спілкуєтесь із прихильниками “русскава міра”). Ну не пишіть ви той негатив без зайвої потреби! Пишіть позитив! Не ображайте людей у коментах! Замість писати зайві дурниці під постом – просто пройдіть мимо нього! Маєте купу вільного часу, щоб влаштовувати “срачі” у ФБ? То витратьте цей час на те, що зберете з друзями пару сумок з яблуками, гречкою та іграшками, скинетесь спільно на бензин і поїдьте у найближчий інтернат чи дитячий будинок сімейного типу! І у вас з’явиться стільки цікавого для писанини у ФБ, що ви навіть не уявляєте!” – зазначив Притула.

Читайте також: Притула прокоментував історію з номером Іво Бобула

Джерело.

facebook