fbpx

Притча: що прошепотів Бог на вухо кожному знаку зодіаку?

На світанку Бог подивився на своїх дванадцять дітей, в яких він влив життєву енергію, ніжно обійняв і кожному прошепотів секрет. Тепер його знають тільки вони. Він дав кожному особливий дар, з яким вони тепер ідуть по життю.

Овен

Йому Бог доручив стати лідером, який не тільки зможе повести за собою людей, а й запалити з іскри полум’я, здатне назавжди залишитися в їх серцях. Він порадив завжди йти вперед, рухатися до мети і бути натхненником для людей. А впертість, яким Бог нагородив овнів, допоможе вирішити поставлені завдання.

Телець

Тельцю Бог подарував здатність примножувати матеріальні цінності, коли в його житті буде панувати любов. Але ніколи не варто ставити гроші понад коханням. Тільки воно повинно бути на першому місці, тоді телець зможе досягти всіх поставлених завдань, в тому числі досягнення матеріальних благ.

Близнюки

Їм Бог дав дар взаєморозуміння і співчуття. Якщо близнюкам вдасться знайти гармонію з самими собою, то з них вийдуть кращі політики, дипломати і психологи. Адже вони як ніхто інший вміють розуміти людей, а також допомагати їм.

Рак

Раків Бог зробив чуйними, нагородив їх мудрістю. Але радив не замикатися в собі, а нести цю мудрість всьому людству. Адже тільки так від неї буде користь.

Лев

Лева Бог також нагородив лідерськими якостями, завдяки яким він зможе повести за собою людей. І попросив не звертати уваги на егоїзм, за який його будуть лаяти люди. Адже в будь-якому випадку вони прийдуть до нього за порадою. Тому Бог зробив лева великодушним, щоб він міг допомагти кожному, хто до нього звернеться.

Діва

Діві Бог дав спокій і радив з усією притаманною їй скрупульозністю досліджувати світ, який він створив. Бог попросив діву слідувати своїм інтересам і нести світу гармонію.

Терези

Терезам Бог подарував почуття прекрасного. Вони можуть нести в світ красу за допомогою творчості, адже талантів їм не позичати. Головне – це висловити всю ту красу, яку терези бачать в самих пересічних речах.

Скорпіон

Скорпіона Бог нагородив одним з найважчих подарунків… і попросив не ображатися на нього. Адже дар полягав в тому, що вони здатні наскрізь бачити душу людини. Бог розумів, що такий дар під силу тільки скорпіонові, адже він принесе їм чимало стрaждaнь

Стрілець

Стрільці несуть в світ радість і мрії. Бог порахував, що саме вони зможуть наділяти кожного цим прекрасним почуттям і запалювати в людях світло.

Козеріг

Козерогів Бог зробив працьовитими. Тільки вони зможуть навчити людей тому, що все в житті дається насилу. І якщо вони захочуть чогось досягти, то доведеться докласти до цього зусиль.

Водолій

Водолія Бог зробив вільним від забобонів. Саме через них він захотів звертатися до людей і щоб саме вони
нагадували людству про його існування. Але також він попросив їх не забувати про своє щастя і маленькі радощі, які повинні бути в житті кожного.

Риби

Риб Бог нагородив особливим даром. Вони можуть відчувати майбутнє, адже він зробив їх дуже чутливими до зовнішнього світу. Але також Бог попередив, що цей дар важкий і принесе рибам чимало стрaждaнь. Адже світ жорстокий і несправедливий. Тому він пообіцяв, що в моменти особливого розпачу завжди бути поруч.

Кожному Бог дав особливий дар, з яким він буде йти по життю. І всім доручив нести в світ щось своє, що допоможе іншим людям і наповнить їх життя.

А як ви користуєтеся тим даром, який притаманний вашому знаку зодіаку?

You cannot copy content of this page